Haberler

Sağlık için pedal çevirdiler

Güncelleme:

Elazığ'da bir araya gelen bisikletliler, sağlık için pedal çevirdi. Elazığ'da 11. Yeşilay Bisiklet Turu gerçekleşti. 'Sağlığın Keyfini Birlikte Sürelim' sloganı ile düzenlenen bisiklet turuna, Elazığ Bisikletliler Derneği ve Etkin Pedal Bisiklet Topluluğu olmak üzere yaklaşık 50 kişi katıldı. Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen bisikletliler, sağlıklı yaşama dikkat çekmek için yaklaşık 10 kilometre pedal çevirdi.

Sağlık için pedal çevirdiler

ELAZIĞ - Elazığ'da bir araya gelen bisikletliler, sağlık için pedal çevirdi.

Elazığ'da 11. Yeşilay Bisiklet Turu gerçekleşti. 'Sağlığın Keyfini Birlikte Sürelim' sloganı ile düzenlenen bisiklet turuna, Elazığ Bisikletliler Derneği ve Etkin Pedal Bisiklet Topluluğu olmak üzere yaklaşık 50 kişi katıldı. Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen bisikletliler, sağlıklı yaşama dikkat çekmek için yaklaşık 10 kilometre pedal çevirdi.

Sağlıklı yaşam faaliyetleri için toplandıklarını belirten Ömer Eren Güneş, "Bir farkındalık çalışması oluşturmaya çalıştık. Yeşilay'ın öncülüğünde bisiklet turu yapacağız. Yaklaşık 10 kilometrelik bir rotamız var" dedi.

Bisikletlilerden İrem Yılmaz ise "Şuan 50 bisikletli bir araya geldik. Yeşilay'ın farkındalığını artırmaya çalışıyoruz. Özellikle Gazi Caddesi'nde toplamayı istedik. Dikkati en fazla burada çekebileceğimizi düşündük. Hep beraber bir etkinlik düzenledik. Bugün sağlığın keyfini birlikte sürelim dedik. Umarım her şey çok güzel geçer ve farkındalığımızı artırabiliriz" diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Cumhuriyet Meydanı Elazığ Sağlık Güncel Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı mesajı: Fitne kazanı kaynatanların oyununa gelmeyeceğiz

Erdoğan'dan Cumhur İttifakı mesajı: Fitne kazanı kaynatanların oyununa gelmeyeceğiz

Saadet ve Gelecek Partileri 'Abdullah Gül' iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

Saadet ve Gelecek Partileri "Abdullah Gül" iddiasını yalanladı: Gerçeklik payı yok

İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

İzmir'deki yangında Çiçek Adası'nın tamamı küle döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title