Haberler

Özçimen Hokey Takımıyla Bir Arada

Güncelleme:

Vali Özçimen, Avrupa Şampiyonu Bayan Hokey takımı ile bir araya geldi.

Vali İbrahim Özçimen, Portekiz'de gerçekleşen Eurohockey 2013 turnuvasında Avrupa Şampiyonu olan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Highway Outlet Bayan Hokey Takımı ile bir araya gelerek onları tebrik etti.

Highway Outlet Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen kahvaltıya Vali İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, Bolu Dağı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Daylan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bayan Hokey Takımı Kulüp Başkanı Doç. Dr. Yılmaz Uçan, Takım Antrenörü Yasin Yükselen ve sporcular katıldı.

Portekiz'de düzenlenen Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'nda bütün maçlarını kazanarak şampiyon olan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Highway Outlet Bayan Hokey Takımı'nı tebrik eden Vali İbrahim Özçimen, "Sizleri ve emeği geçen herkesi aldığınız başarıdan dolayı kutluyorum. Ayrıca Avrupa Şampiyonu olarak Ülkemizin, İlimizin ve Üniversitemizin tanıtımına katkı sağladığınız için de teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen Perihan Küçüktaç ve Avrupa Şampiyonası'nda gol kraliçesi olan Nurhan Çınar ile de sohbet eden Vali İbrahim Özçimen, Şampiyona ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra Highway Outlet Alışveriş Merkezi tarafından sponsoru olduğu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Highway Outlet Bayan Hokey Takımı sporcuları için hazırlanan hediye çekleri verildi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İbrahim Özçimen Bolu Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title