Haberler

Kayseri'de İlkokul Öğrencilerinden Ramazan Kolisi Yardımı

Güncelleme:

Kayseri'de Beyazşehir Borsa İstanbul İlkokulu 1-B sınıfı öğrencileri, ramazan ayı öncesinde ihtiyaç sahipleri için gıda kolisi hazırladı. Öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte kutuya yağ, çay, şeker, makarna, süt, yumurta, bakliyat gibi ürünleri yerleştirdi.

Kayseri'de bir ilkokulun birinci sınıf öğrencileri, yaklaşan ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahipleri için gıda kolisi hazırladı.

Beyazşehir Borsa İstanbul İlkokulu 1-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Bilgen İlbaşmış Tamer'in ramazanın önemini anlatması üzerine ihtiyacı olanlar için koli hazırlamaya karar verdi.

Kimi öğrenciler evden getirdikleriyle koli hazırlarken kimileri ise ailelerinden temin ettiği alışveriş kartlarını öğretmenlerine ulaştırdı.

Öğretmen Tamer'in desteğiyle "Ramazan kolisi" yazdıkları kutuya öğrenciler, yağ, çay, şeker, makarna, süt, yumurta, bakliyat gibi ürünleri yerleştirdi.

Öğrencilerden Ahmet Akif Kaya, ramazanın paylaşmak ayı olduğunu belirterek, "Ramazan kolisi hazırladık, onlara afiyet olsun, oruçlarını açsınlar." dedi.

Elif Yer ise birlik ve dayanışma için böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade etti.

Kaynak: AA / Güncel

Borsa İstanbul İstanbul Kayseri Eğitim Güncel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title