Haberler

İzmir'den Gelen 'Perşembe Akşamı Bisikletçileri' ile Kosovalı Bisikletçiler Kosova Turuna Çıktı

İzmir'den gelen 'Perşembe Akşamı Bisikletçileri' ile Kosovalı bisikletçiler Kosova turuna çıktı Kosova'nın Prizren şehrinde 2 yıldan bu yana 'Perşembe Akşamı Bisikletçileri' adı altında her Perşembe akşamı tarihi Şadırvan merkezinde bir araya gelerek pedal çeviren Prizrenli bisikletçiler, bu yıl ilk kez İzmir ve İspanya'dan gelen bisikletçilerle Kosova turuna çıktılar.

İzmir'den gelen 'Perşembe Akşamı Bisikletçileri' ile Kosovalı bisikletçiler Kosova turuna çıktı

Kosova'nın Prizren şehrinde 2 yıldan bu yana 'Perşembe Akşamı Bisikletçileri' adı altında her Perşembe akşamı tarihi Şadırvan merkezinde bir araya gelerek pedal çeviren Prizrenli bisikletçiler, bu yıl ilk kez İzmir ve İspanya'dan gelen bisikletçilerle Kosova turuna çıktılar.

İzmir'de 8 yıldır pedal çeviren Perşembe Akşamı Bisikletçileri ile kardeş Prizren Perşembe Akşamı Bisikletçileri'nin ilk kez düzenledikleri Uluslararası Bisiklet Festivali'ne Kosova yanı sıra Türkiye'den çok sayı da bisiklet sever ile İspanya'dan misafirler katıldı. DHA'ya konuşan Perşembe Akşamı Bisikletçiler Yöneticisi Urim Babacan ve Muhlis Tilmaç, Türkiye'de 40'ın üzerinde ilde Perşembe Akşamı Bisikletçileri'nin olduğunu ve her geçen gün daha da genişlediğini söyledi. Perşembe Akşamı Bisikletçileri Kosova temsilcisi Yaşar Cürcüali de, Türkiye'den 20'ye yakın bisiklet severin katıldığı ve İspanya'dan da misafirler olduğunu söyledi. Prizren'de bir araya gelen Perşembe Akşamı Bisikletçileri, Prizren'den hareket ederek; Yakova, İpek, Mitroviça ve Priştine güzergahlarından geçerek yaklaşık bir hafta boyunca turlamış olacaklar. Değişik meslek guruplarından olan bisiklet meraklıları faaliyetlerini her yıl düzenli olarak gerçekleştireceklerini söylediler.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İspanya Prizren Kosova İzmir Politika Güncel Haberler

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Meclis'te görüştü

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Meclis'te görüştü

Bakmadan Geçme

Çekya'nın EURO 2024 kadrosu! Çekya EURO 2024 aday kadrosunda kimler var? Bahar 15. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 28 Mayıs Bahar yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 28-29 Mayıs hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Ben Bu Cihana Sığmazam 69. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 28 Mayıs Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 Süresiz nafaka kalkıyor mu? Süresiz nafaka kanun teklifi ne oldu? Mehmed: Fetihler Sultanı 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 28 Mayıs Mehmed: Fetihler Sultanı yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 28-29 Mayıs Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Salmonella nedir? Salmonella nereden bulaşır? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! Recep İvedik 5 nerede çekildi, hangi ülkede çekildi? Recep İvedik 5 ne zaman çekildi, konusu nedir, oyuncuları kimler? Recep İvedik 5 hangi kanalda? Recep İvedik 5 filmi konusu nedir? Recep İvedik 5 oyuncuları ve Recep İvedik 5 özeti! #128250 Aykut Enişte 2 filmi oyuncuları kim? Aykut Enişte 2 filmi konusu, oyuncuları ve Aykut Enişte 2 özeti! #128250 BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Aykut Enişte 2 ne zaman, nerede çekildi? #128250 İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 28-29 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi!
İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title