Haberler

İtfaiyecilik Aşkla, Sevdayla Yapılmalıdır

Güncelleme:

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli İtfaiye Teşkilatı'nın İtfaiyecilik Haftası'nı kutladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İtfaiye Haftası nedeniyle İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara ile yöneticileri kabul etti. Büyükşehir'in halkın kullanımına sunduğu plajlarda cankurtaranlık yapan gönüllü itfaiyecililerin de katıldığı ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, ''İtfaiyecilik, sevda, aşk ve fedakarlık işidir'' dedi.

İTFAİYECİLİK HAFTASI

İtfaiye Daire Başkanı Kara ile beraberindeki heyet, İtfaiye Haftası nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti. Kara, İtfaiye Haftası'nda yapılacak etkinlikler ve Kocaeli Büyükşehir İtfaiyesi'nin çalışmalarına yönelik Başkan Karaosmanoğlu'na bilgi aktardı.

EĞİTİME ÖNEM VERİLMELİ

İtfaiyeciliğin inanç, aşk ve sevda işi olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, yangınların ve afetlerin meydana gelmeden önlenmesinin önemine değindi. Türkiye'nin gözbebeği olan Kocaeli İtfaiyesi'ni, dünyada örnek hale getirmek istediklerine değinen Başkan Karaosmanoğlu, KOMEK'te yangınların önlenmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasına yönelik dersler verilmesinin faydalı olacağına değindi.

TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLDUK

Plajlarda görev alan cankurtaranlar ve gönüllü itfaiyecilerin çok sayıda kişinin hayatını kurtardığını hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ''Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en önemli kurumlarından biridir. Başarıları Türkiye'de konuşulan, her yerde anlatılan bir kurum olduk. İtfaiye, bizim en başarılı, en önemli birimlerimizden biridir. İtfaiye teşkilatımız, Türkiye'ye örnek hale geldi'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

İbrahim Karaosmanoğlu doğan kara Türkiye Güncel Haberler

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Gaziantep'te katliam! 5 kişiyi öldürüp aynı silahla intihar etti

Bakmadan Geçme

Bayram tatilinde noterler açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası noterler kapalı mı? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramı'nda nereler kapalı? 16-17-18-19 Haziran'da kargo, eczane, bankalar kapalı mı, açık mı? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz? Kurban Bayramında Toplu Taşıma Ücretsiz 2024 | 16-17-18-19 Haziran toplu taşıma bedava mı? Bayramda metro, otobüs, vapurlar kaç gün ücretsiz?
15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title