Haberler

Emniyet Genel Müdürü'nden Bayram Mesajı: Gereken Tedbirler Alındı

Güncelleme:

Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Emniyet Teşkilatı olarak bayram sevincinin herkesin yaşaması ve güzelliklerin paylaşılması için gereken tedbirleri aldıklarını bildirdi. Ayyıldız, vatandaşların trafik kurallarına uyarak sevdikleriyle huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni etti ve şehitlerimizi rahmetle yad ederek bayramın ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, bayram sevincini herkesin yaşaması, güzelliklerin paylaşılması için Emniyet Teşkilatı olarak gereken tedbirlerin alındığını bildirdi.

Ayyıldız, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bir ramazan ayının daha tamamlandığını belirtti.

Birlik ve beraberliği pekiştiren, paylaşma ve dayanışmaya vesile olan Ramazan Bayramı'na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını vurgulayan Ayyıldız, "Bayram sevincini herkesin yaşaması, güzelliklerin paylaşılması için bu bayramda da Emniyet Teşkilatı olarak gereken tedbirleri aldık." ifadesini kullandı.

Bayram münasebetiyle yola çıkacak vatandaşların trafik kurallarına uyarak gidecekleri yerlere sağlıkla ulaşmaları, sevdikleriyle huzurlu bayram geçirmeleri temennisinde bulunan Ayyıldız, şunları kaydetti:

"Sürücülerimizden, dikkatli olmaları, kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarını riske atmamaları ve emniyet görevlilerimizin uyarı ve yönlendirmelerine harfiyen riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz.

Bu vesileyle devletimizin bekası, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle yad ediyor, yaşayan gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyor, Ramazan Bayramı'nın ülkemiz başta olmak üzere İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesi temennisiyle aziz milletimizin bayramını kutluyorum."

Kaynak: AA / Güncel

Ramazan Bayramı Erol Ayyıldız Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

title