Haberler

Denizli'nin Çameli ilçesinde görev yapan Kaymakam Eroğlu, Eskişehir'e atandı

Güncelleme:

Denizli'nin Çameli ilçesinde yaklaşık 11 ay görev yapan Kaymakam Kübra Eroğlu, Eskişehir ili Beylikova Kaymakamlığı'na atandı. Eroğlu, ilçe halkı ve kurumlarla vedalaştı.

DENİZLİ(İHA) – Denizli'nin Çameli ilçesinde yaklaşık 11 ay oyunca görev yapan Kaymakam Kübra Eroğlu, özverili çalışmasının ardından, Eskişehir ili Beylikova Kaymakamlığı'na atandı.

Denizli'nin Çameli ilçesine 27 Ağustos 2022 tarihinde göreve başlayan Kaymakam Kübra Eroğlu, yaklaşık 11 ay boyunca görev yaptı. Eskişehir ili Beylikova ilçesine atanan Kaymakam Eroğlu, ilçe halkı, esnaflar ve kurumlarla vedalaştı. İlçe protokolü, Eroğlu'na veda yemeği düzenledi. Veda yemeğinde konuşan Kaymakam Eroğlu, "Çamelili hemşehrilerim, 27 Ağustos 2022 tarihinde başladığım yaklaşık 11 aydır keyif ve özveri ile sürdürmüş olduğum Çameli Kaymakamlık görevimden Eskişehir ili Beylikova Kaymakamlığına atanmış bulunmaktayım. Görev yaptığım 1 yıl zarfında büyük destek ve katkıları için başta Valimiz Ali Fuat Atik'e, mesai arkadaşlarıma, belediye başkanımıza, muhtarlarımıza, siyasi parti ve sivil toplum temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Tüm kurumlarımızla birlikte hakkaniyetle, ihtiyaç sahibini önceleyerek, vatandaşların lehine ve etkin şekilde gerçekleştirmeye kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde çalıştığımız ilçemiz kamu verdiğiniz destek, gösterdiğiniz anlayış ve teveccühten dolayı her birinize saygılarımı sunuyor sağlık ve mutluluklar diliyorum" dedi. - DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Beylikova Eskişehir Denizli Çameli Güncel Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title