Haberler

Demircan, Bayram Namazı Sonrası Dolapdereliler ile Kahvaltıda Buluştu

? DOLAPDERE'de oturanlar bayram namazı sonrası Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile kahvaltıda buluştu.

? DOLAPDERE'de oturanlar bayram namazı sonrası Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile kahvaltıda buluştu. Başkan Demircan, 'Bugün Dolapdere'de sabah namazımızı kıldık ve akabinde tüm cemaat ile kahvaltıda bir aradayız. Bu kardeşliği ve bu paylaşımı sabah hep birlikte idrak ettik' dedi.

Beyoğlu Belediyesi, bayram namazının ardından Dolapdere'de kahvaltı verdi. Dolapdere Yenişehir Camii'nde kılınan bayram namazı sonrasında Başkan Ahmet Misbah Demircan herkesin bayramını kutladı.

'BİRLİK, BARIŞ VE GÜZELLİK İÇERİSİNDE İYİ BİR BAYRAM GEÇİRMEYİ DİLİYORUM'

Ahmet Misbah Demircan, 'Birlik, barış ve güzellik içerisinde iyi bir bayram geçirmeyi diliyorum. Bugün Dolapdere'de sabah namazımızı kıldık ve akabinde tüm cemaat ile kahvaltıda bir aradayız. Bu kardeşliği ve bu paylaşımı sabah hep birlikte idrak ettik. İçimizde yabancı kardeşlerimiz de vardı. Bu güzelliğin buradan Beyoğlu'na yayılmasını temenni ediyorum' diye konuştu.

Başkan Demircan, Ramazan ayının 30 gün boyunca çok yoğun geçtiğini hatırlatarak, 'Şehir hayatı da bir paylaşmadır. Sokakları, caddeleri ve şehri paylaşıyoruz. Ramazan'ın iftar sofraları bu paylaşma duygusuna çok büyük katkı yapıyor. Artık insanlar ortak alanlarda, kültürü ve sosyalleşmeyi paylaşma konusunda kendi insiyatiflerini de geliştirmeye başladı. Şehrimize bir güzellik de geliyor' dedi.

Kahvaltı sırasında birçok kişi, Demircan'ın yanına gelerek bayramını kutladı. Başkan Demircan da vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Bayram namazı sonrası düzenlenen kahvaltı programı okunan dualarla son buldu.

(Tür: İstanbul)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ahmet Misbah Demircan Dolapdere Beyoğlu Politika Güncel Haberler

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek 'Koltuk' muhabbeti

Erdoğan-Özel görüşmesinde Kılıçdaroğlu'nu küplere bindirecek "Koltuk" muhabbeti

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Deniz Akkaya, devlet korumasındaki kızının odasında ikinci telefon buldu: Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramında kargolar çalışıyor mu? Kurban Bayramında kargolar dağıtım yapıyor mu, açık mı? Uşak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çorum bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Batman bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çankırı bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Tunceli bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bartın bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Çanakkale bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bursa bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Kızılcık Şerbeti Meri kimdir? Kızılcık Şerbeti dizisine Şebnem Bozoklu dahil oldu! Emekli maaşları ne zaman yatacak? Emekli maaşları bayramdan önce mi, sonra mı yatacak 2024? Emekli maaşlarında son durum ne? Burdur bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Balıkesir bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Bolu bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Aydın bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri!
AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title