Haberler

CHP Çorum Milletvekili Köse'den Ziyaretler

Güncelleme:

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse İlçe ve Köy ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse İlçe ve Köy ziyaretlerini sürdürerek, Parti programlarını anlatmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde çeşitli ziyaretler ve çalışmalar yapmak üzere Çorum'a gelen Milletvekili Köse, Çorum Kadın Kolları'yla bir toplantı yaptı.

Ardından Mecitözü, Oğuzlar, Osmancık, Laçinve Narlı Beldesi olmak üzere, Çorum Merkez Dede Köy ve Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
Ziyaretlerinde parti programlarını anlatmaya devam eden Milletvekili Köse:
" İşçi, Emekli, Sosyal nakdi yardımlar olmak üzere daha bir çok konuda somut parti politikalarımız var. Bunun kaynağıda Türkiye ekonomisine yüzde bir buçuk yük getiriyor. Emeklilere dini bayramlar da maaş ikramiyesi. Asgari geliri olmayan ailelere asgari geçim düzeyinde nakdi yardım. Taşeron çalışanlarına yasal güvence sistemi. İşçi, işveren, Çiftçi kalkınma Proğramı, SSK destek primleri düzenlemesi olmak üzere bir çok konuda net objektif parti proğramımız var. Bunlar da CHP iktidarında gerekli yasal düzenlemeler yapılarak kanunlaştırılacaktır" şeklinde açıklamalarda bulundu.

HABER:Mustafa ULUSOY

Kaynak: Temsilci / Güncel

Tufan Köse Mecitözü Osmancık Oğuzlar Güncel Haberler

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title