Haberler

Bolu Valisi Adına Sahte Twitter Hesabı Açıldı

Güncelleme:

Sosyal medyayı etkin biçimde kullanan Bolu Valisi İbrahim Özçimen'in fotoğrafının ve makamının fotoğrafının kullanıldığı sahte twitter hesabı açıldı.

Twitter hesabından okulların tatil edilmesiyle ilgili tweet'ler atıldı. Bolu Valiliği, sahte hesabın dikkate alınmaması için uyarıda bulunurken, sahte hesaptan yaklaşık 2 saat sonra tweetler silinip, Vali'nin fotoğrafı kaldırıldı.

Bugün öğle saatlerinde, twitter da 'valinizibram' adıyla hesap açılırken, Bolu Valisi İbrahim Özçimen'in fotoğrafında montaj yapılarak noel şapkası geçirilmiş fotoğrafı konulup, 'Bolu Valisi' ibaresi yazıldı. Twitter hesabını kısa sürede genç kişilerden oluşan yaklaşık 100 kişi takip ederken, 8 tweet atıldı. Atılan tweet'lerde, 'Valiniz konuşuyor', 'Vali gibi valiyim', 'Kızların hayalindeki valiyim' sözleri yer aldı. Sahte hesabı açan kişi Vali İbrahim Özçimen'e de 'Kanki naber' yazılı tweet attı.

Bolu Valiliği resmi twitter hesabından, 'Sayın Valimiz İbrahim Özçimen adına açılan sahte twitter hesabından yapılan açıklamalara itibar edilmemesi önemle duyurulur' yazılı tweet atılarak, takipçiler uyarıldı.

Twitter kullanıcıları da sahte twitter hesabıyla ilgili tepkilerini gösteren tweetler attı. Sahte twitter hesabı açıldıktan 2 saat sonra tüm bu tweetler silindi, Vali'nin fotoğrafı ve 'Bolu Valisi' ibaresi kaldırıldı. - Bolu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İbrahim Özçimen Twitter Bolu Politika Güncel Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Macron'dan Filistin sözü: Gerekli reformlar yapılırsa tanırız

Macron'dan Filistin sözü: Gerekli reformlar yapılırsa tanırız

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Bakmadan Geçme

30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Voleybolda yeşil kart nedir, yeşil kart neden gösterilir? #129342 Arda Güler'in bonservis bedeli ne kadar? İşte Arda Güler'in piyasa değeri 28 Temmuz Tiktok kapanıyor mu? #129300
Çorum'un Alaca ilçesini sel vurdu! Evler ve tarım arazileri sular altında kaldı

Çorum'un Alaca ilçesini sel vurdu! Evler ve tarım arazileri sular altında kaldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title