Haberler

Bodrum halk konserlerine yıldız isimler yağacak

Güncelleme:

- Bodrum halk konserlerine yıldız isimler yağacak Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir birinde ünlü sanatçılar 'Bodrum kale konserleri' kapsamında Bodrum kalesinde sahne alacak.

- Bodrum halk konserlerine yıldız isimler yağacak

MUĞLA - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir birinde ünlü sanatçılar 'Bodrum kale konserleri' kapsamında Bodrum kalesinde sahne alacak. Halka ücretsiz olacak konserlerde Serdar Ortaç, Şevval Sam, Ferhat Göçer gibi birçok ünlü isim sahneye çıkacak.

Bodrum'da yaşanan yangın felaketinin ardından normalleşmeye gidilmesiyle birlikte Bodrum Belediyesi halk konserleri düzenlemek için kolları sıvadı. Bodrum Kalesinde gerçekleşecek konserlerde bir birinden ünlü sanatçılar ücretsiz halk konserinde 23 Ağustos'ta Sakiler konseri ile başlayacak olan konserler 3 Eylül'de son bulacak. İlk konserde Sakiler Grubu sahne alırken, ardından 26 Ağustos Şevval Sam, 27 Ağustos Ferhat Göçer, 31 Ağustos Zehra, 2 Eylül Serdar Ortaç konserinin ardından 3 Eylül'de de son konserde Uzi Bodrumlularla buluşacak. Pandemi ve yangınların ardından halka moral konseri düzenleyen Belediye Başkanı Ahmet Aras konserlerin yanı sıra daha birçok etkinlik gerçekleştireceklerini açıkladı.

Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun normalleşme sürecinde insanları motive etmek için kale konserlerini düzenlediklerini açıklayarak, "Bodrum'da yaklaşık 17 bin hektarlık alanımız ciddi anlamda zarar gördü. Vatandaşlarımız, Bodrum'da yaşayan gönüllülerimiz yangında insanüstü bir çaba gösterdi. Yangın sonrası Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy'la birlikte turizmcilerle bir toplantı gerçekleştirdik. Bakanımız, turizm açısından Ağustos ayının önemli olduğunu normalleşme sürecinin hızlı bir şekilde başlaması gerektiğini belirtti. Bodrum Belediyesi olarak Başkanımız Ahmet Aras'ın talimatıyla Bodrum'un hızlı bir şekilde normalleşmesine katkı vermek amacıyla Bodrum kalesinde halkımıza ücretsiz konserler düzenleyeceğiz. 23 Ağustos'ta Sakiler Grubu ile başlayacak olan konserlerde Ferhat Göçer, Şevval Sam, Zehra ve Serdar Ortaç gibi sanatçılarımız yer alacak. Gençlerin çok yakından takip ettiği Rap sanatçısı Uzi final konseri verecek. Bodrum'da turizmi bu yıl kayıp yılı olarak ilan etmek istemiyoruz. Çünkü Bodrum'da turizmciler geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle bu yıl ise yangınlardan ciddi anlamda etkilendiler. Yaklaşık turizmde yüzde 30 bir kaybımız var. Biz bunu hızlı bir şekilde toparlamak ve normalleştirmek istiyoruz. Bu amaçla Bodrum'a tüm turistleri, Bodrum'u sevenleri tatile davet ediyoruz, Ağustos ve Eylül ayında. Konserlerimiz ise halka ücretsiz olacaktır. Sanatçılarımız ise gönüllülük esasına göre konser verecektir" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Serdar Ortaç Şevval Sam Bodrum Muğla Magazin Güncel Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title