Haberler

Başkan Cengiz'den maden şirketine ziyaret

Güncelleme:

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz Meclis üyeleri ile birlikte ilçe sınırları içerisinde faaliyetlerini yürüten bir madencilik şirketini meclis üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz Meclis üyeleri ile birlikte ilçe sınırları içerisinde faaliyetlerini yürüten bir madencilik şirketini meclis üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

Başkan Cengiz ve meclis üyeleri madenin işletme müdürü Barbaros Hiçyılmaz, Kamu İlişkileri Yöneticisi Necdet Kırmızıkar, Toplum İlişkileri Birim Yöneticisi Sadiye Çidem, Toplum İlişkileri Sorumlusu İrem Erdem, İsmail Alaca önderliğinde tesisin işleyişi, tesiste yürütülen çalışmaları inceleyip, işletme içerisinde çalışan personel ile bir araya geldiler.

Toplum İlişkileri Müdürü Sadiye Çidem'in İş güvenliği, kültürü, altın madencilik üretim süreçleri, Türkiye'de ve dünyada altın madenciliği konularının ele alındığı sunumu izlediler. Şirket yetkilileri ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştiren Başkan Cengiz ilçede iş istihdamı konusunda önemli bir konuma sahip olan işletme ile birlikte koordineli olarak neler yapabiliriz? İlçemize neler kazandırabiliriz? ve iş istihdam kapasitesinin arttırılması konularını çözüme kavuşturmak adına verimli bir görüşme gerçekleştirdiler. Görüşme sonrası açıklama yapan İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz "İlçemiz sınırları içerisinde yer alan böyle değerli altın madeni şirketi olan madencilik şirketi ile koordineli bir şekilde ilçemizin yararına yürütebileceğimiz çalışmaları değerlendirdik. Bu tarz şirketlerin ilçe sınırlarımız içerinde yer almasını en iyi şekilde değerlendirmek, mahallelerimizin yararına kazanımlar sağlamak en büyük temennimiz. Umuyoruz ki birlikte yürüteceğimiz çalışmalar ilçemizin kazancına olacaktır" şeklinde konuştu. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Yusuf Cengiz Madencilik İvrindi Güncel Haberler

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Bakmadan Geçme

Galatasaray KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Galatasaray KAP transfer açıklaması nedir? Fenerbahçe KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Fenerbahçe KAP açıklaması nedir? Masterchef Enes kimdir, kaç yaşında? Enes Arabacıoğlu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Zeynep kimdir, kaç yaşında? Zeynep Sena Gültepe kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Onur kimdir, kaç yaşında? Onur Üresin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şeyhmus kimdir, kaç yaşında? Şeyhmus Uluğ kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Bera kimdir, kaç yaşında? Bera Altaş kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şenay kimdir, kaç yaşında? Şenay Salam kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Deniz kimdir, kaç yaşında? Deniz Yılmaz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Hakan kimdir, kaç yaşında? Hakan Dündar kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Rüyada yurt dışına çıkmak, yurt dışına gideceğini görmek ne anlama gelir? Rüyada yurt dışına tatile gitmek, taşınmak anlamı GASTRONOMİ BÖLÜMÜ 2024 TABAN PUANLARI ll ÖSYM ve YÖK ATLAS ile Gastronomi bölümü taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları… Allan Saint-Maximin KOC03 uçak takip! (CANLI) Allan Saint-Maximin saat kaçta İstanbul'da olacak? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 16 Temmuz bugünkü günün maçları Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Şehitkamil, Nizip 16-17 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi!
MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title