Haberler

Bahberber'den evde, yaşlı ve engellilere bayram tıraşı

Güncelleme:

Bahberber'den evde, yaşlı ve engellilere bayram tıraşı Engellilere bayram arifesinde evlerinde ücretsiz tıraş hizmeti Bahçelievler Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi şehit yakınlarına, gazilere ve engelli vatandaşların saç ve sakal tıraşlarını ücretsiz olarak gerçekleştirdi.

Bahberber'den evde, yaşlı ve engellilere bayram tıraşı

Engellilere bayram arifesinde evlerinde ücretsiz tıraş hizmeti

İSTANBUL - Bahçelievler Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi şehit yakınlarına, gazilere ve engelli vatandaşların saç ve sakal tıraşlarını ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Bahberber, bayrama sayılı günler kala toplamda 2 bin kişiye kuaförlük hizmeti verdi.

Bahçelievler Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi şehit yakınlarına, gazilere ve engelli vatandaşların saç ve sakal tıraşlarını ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır'ın talimatlarıyla 1 yıl önce hayata geçen Bahberber projesinde, evlerinden çıkamayan dezavantajlı vatandaşlar için de evlerinde tıraş hizmeti verilmeye başlanmıştı. Bahberber, bayrama sayılı günler kala toplamda 2 bin kişiye kuaförlük hizmeti verdi. Hizmetten yararlanan vatandaşlar Başkan Bahadır'a teşekkür etti.

"Bahçelievler'de 8 bin 300 tane engellimiz var"

Şu ana kadar 2 bin kişiye ulaştıklarını söyleyen berber Mehmet Akif Kaya, "Burası Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır'ın öncülüğüyle Bahberber ismiyle kurularak engellilerimize, şehit çocuklarımıza ve gazilerimize bir de evde muhtaç olup gelemeyenlere hizmet etmek için açtık. 26 Haziran 2020'de ilk açtığımızda engellilerimizi misafir ederek ilk tıraşımızı yaptık. Şu ana kadar 2 bin kişiye ulaşarak tıraş ettik. Gelen engellilerimiz çok memnun ve çok dua ediyorlar. Sürekli Belediye Başkanımız Bahadır'a teşekkür ediyorlar. Bahçelievler'de 8 bin 300 tane engellimiz var. Hepsine ulaşacağız ve gelemeyenleri evde tıraş edeceğiz. Bu şekilde hizmetlerimiz devam ediyor" dedi.

"Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır'a teşekkür ederim"

Bahçelievler Belediyesi'ne böyle hizmet verdikleri için teşekkür eden 65 yaşındaki Rıfat Demir "Ayda bir tıraş oluyorum. Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır'a böyle bir hizmet verdiği için çok teşekkür ederim. Dışarıda tıraş olabiliriz ama cebinde paran olursa olabilirsin. Oğlum da bende çalışmıyoruz. Çocuk bana bakmaktan dışarı gidip çalışamıyor. Başkanım her türlü elinden geldiğince yardımcı oluyor. Ben 2015'te beyin kanaması geçirdim. Kendi üzerimi dahi giyinemiyorum. Oğlum giydirip çıkarmasa evden çıkamıyorum. Allah hayırlı evlat herkese nasip etsin" ifadelerinde bulundu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Hakan Bahadır Bahçelievler Güncel Haberler

Canlı anlatım! Kıran kırana maçta tempo yüksek

Canlı anlatım! Kıran kırana maçta tempo yüksek

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

İran Cumhurbaşkanı Reisi'yi taşıyan helikopter kaza geçirdi! Ekipler bölgeye ulaşmaya çalışıyor

İran Cumhurbaşkanı Reisi'yi taşıyan helikopter kaza geçirdi! Ekipler bölgeye ulaşmaya çalışıyor

Bakmadan Geçme

DEV DERBİDE NEFESLER TUTULDU! #9917 Fenerbahçe Galatasaray maçı CANLI ANLATIM! Dakika dakika ne oldu, kim gol attı? #129349 Tarihte suikaste uğrayan ve ölen dünya liderleri GALATASARAY TARİHÇESİ! Galatasaray ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Galatasaray ilk başkanı kimdir? FENERBAHÇE TARİHÇESİ! Fenerbahçe ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin ilk başkanı kimdir? Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlar (1909-2024) Galatasaray Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 19 Mayıs Galatasaray Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi kavga mı çıktı, kimle kim kavga etti? İlk 11 belli oldu! İşte Galatasaray Fenerbahçe maçı 11'leri! Galatasaray Fenerbahçe seyirci sayısı kaç? Galatasaray Fenerbahçe tribünlerinde kaç kişi var, kaç bilet satıldı? Bein Sports CANLI izle! (GALATASARAY-FENERBAHÇE) Bein Sports kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Galatasaray Fenerbahçe maçını şifresiz veren kanallar! Galatasaray Fenerbahçe maçı nereden izlenir? Cengiz Ünder neden yok, sakat mı? Galatasaray maçında Cengiz Ünder yok mu, yedeklerde mi, niye yok? İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi kimdir? İran Cumhurbaşkanı öldü mü, sağlık durumu nasıl? Kongo'da darbe mi oluyor? SON DURUM! Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nde neler oluyor, darbe mi oldu? Galatasaray Fenerbahçe maç kadrosu ilk 11'i! (BELLİ OLDU) Galatasaray Fenerbahçe ilk 11'lerde kimler var?
Polis olmasa kim bilir neler olurdu! Derbi öncesi Galatasaraylı taraftarlardan Fenerbahçeli kadına tepki

Polis olmasa kim bilir neler olurdu! Derbi öncesi Galatasaraylı taraftarlardan Fenerbahçeli kadına tepki

title