Haberler

AK Parti'li Demiröz: "AK Parti milletin içinden gelen, onunla özdeşleşen bir parti"

Güncelleme:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Bu partiyi millet kurdu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Bu partiyi millet kurdu. AK Parti milletin içinden gelen, onunla özdeşleşen bir parti. Her girdiği seçimde iktidar yaptınız." dedi.

Demiröz, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferansla katıldığı AK Parti Siirt 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

Kongrenin coşkulu geçtiğini belirten Demiröz, "Gerçekten böyle bir kongredeyiz ki bütün komşu illerden dava arkadaşlarımız, gönüldeşlerimizin hepsi gelmiş. Çok memnunum. Birlik ve beraberliğinizden dolayı sizi kutluyorum. Bu partiyi millet kurdu. AK Parti milletin içinden gelen, onunla özdeşleşen bir parti. Her girdiği seçimde iktidar yaptınız. Sizden kopan, içinizde çıkan bu partiye sahip çıktınız." ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Yasin Aktay da partilerinin 20. yılına doğru yol aldığını söyledi. Aktay, "Büyük birikim olmuş durumda. Bu birikim bugünlere gelişinizde her birinizin el emeği, göz nuru, alın teri ve emeğinizin var olduğunun bir işaretidir." dedi.

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören de partilerinin Türkiye'de lider ve kadro sıkıntısı çekmeyen tek parti olduğunu dile getirdi.

Ören, "Siirt'te güzel bir birliktelik var. Bu birliktelik neticesinde Siirt'in her tarafını şantiyeye çevirdik. Ulaşımdan tarıma, sağlıktan spora, enerjiden kentsel dönüşüme kadar her alanda çalışmalar yürütülüyor. Siirt'in tüm projelerini Bakanlıklar nezdinde takip ediyoruz. Bu dayanışmayı sürdüreceğiz." diye konuştu.

Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde, mevcut başkan Ekrem Olğaç yeniden seçildi.

Kaynak: AA / Güncel

Vedat Demiröz AK Parti Siirt Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title