Haberler

Ak Parti Erzin İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Güncelleme:

AK Parti Erzin İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nın 2013 yılının ilk birleşimi, AK Parti Erzin ilçe merkez binasında gerçekleştirildi.

AK Parti Erzin İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen Ocak ayı ilçe danışma meclisi toplantısına ilgi büyüktü. Erzin'de gerçekleştirilen ilçe danışma meclisi toplantısında AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun yanı sıra, AK Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy, AK Parti Erzin İlçe Başkanı Mehmet Akkaş, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, Hatay İl Genel Meclis Üyesi Salih Gökakın, AK Parti Erzin İlçe Kadın Kolları Başkanvekili Sümeyye Arslankurt, AK Parti Erzin İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Çalışkan ve Erzin Belediye Meclis Üyesi Mehmet Karakurt'la birlikte parti üyeleri hazır bulundular.

AKKAŞ:"PARTİMİZ KURUMSAL KİMLİĞİYLE DİMDİK AYAKTADIR"

Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından ilk sözü alan AK Parti Erzin İlçe Başkanı Mehmet Akkaş yaptığı konuşmada, Erzin'in 26 bin 200 seçmeni olduğunu ve partinin de 2720 kayıtlı seçmeninin bulunduğunu belirtti. Her pazartesi yürütme ve yönetim toplantılarının gerçekleştirildiğini ifade eden Akkaş, kararların kayıt defterine işlendiğini belirterek Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte uyum içerisinde sistemli bir çalışma yürüttüklerinin altını çizdi. Geçtiğimiz günlerde AK Parti'den istifa eden 6 belediye meclis üyesi ile ilgili de Akkaş; " 6 belediye meclis üyesi arkadaşımız partiden istifa etmişler ve meclis üyeliğine bağımsız olarak devam etme kararı almışlardır. İstifa eden belediye meclis üyelerimiz, partimizin Erzin'imizde yürütmekte olduğu çalışmalar hakkında menfi yönde bir gerekçe ortaya koymamışlardır.

AK Partimiz kurumsal kimliği ile Erzin'imizde dimdik ayaktadır" açıklamasında bulundu. Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek de Erzin'de ilkleri gerçekleştirdiklerini ifade ettiği konuşmasında; " Erzin'in marka şehir olması ve halkımızın hak ettiği hizmetlerle buluşması için verdiğimiz her sözü tutuyor ve bulunduğumuz mevkiinin halkımızın bir emaneti olarak görüp rotamızı bu anlayış üzerine çiziyoruz. Herkesi meşrebine bakmaksızın kucaklıyoruz" dedi. Şimşek ayrıca Erzin'de 15 gün içerisinde yeni kapalı spor salonunun inşaatının başlayacağının müjdesini verdi.

AKSOY: " DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTILARI AİLE İÇİ BULUŞMADIR"

Şimşek'ten sonra söz alan AK Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy da, teşkilatların kaynaşması, insanlara hizmet bağlamında fayda sağlamak için yürütülen fikir teatileri açısından danışma meclisi toplantılarının önemine işaret ettiği konuşmasında, bu toplantıları aile içi buluşma olarak değerlendirdi. Üye kaydı konusunda her bir teşkilat mensubunun sorumluluk alması gerektiğini belirten Aksoy; "2001 yılında partiyi kurduğumuz zaman üye kaydı hususunda çalışma yürüttüğümüzde toplumda büyük bir kaygı ve korku vardı. İnsanlar partinin kapatılacağına, bu partiye mensup olanlarının her açıdan önünün kesileceğine yönelik bir endişeyi taşıyorlardı. Gün geldi bu endişeyi taşıyanlardan dolayı partiye girmeye biz fırsat bulamadık. Hizmet kervanımız her geçen gün yeni katılımlar ve halkımızın teveccühü ile büyüyor. Türk Milleti ulaşımdan sağlığa, eğitimden demokratikleşme yolundaki atılımlara kadar her alanda özlemini çektiği hizmetlere kavuşuyor" dedi.

TÜRKOĞLU: "TÜNEL PROJESİSİ ORTADOĞU'YA AÇILAN PENCEREDİR"

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da, 2012 yılına ait enflasyon rakamlarının yüzde 6.2 olduğunu belirterek, bu oranın 1968'den bugüne kadar Türkiye'nin gördüğü en düşük enflasyon oranı olduğunun altını çizdi. Türkoğlu, küresel krizin derin etkilerinin hissedildiği ve Türkiye'nin dış ticaretinin önemli bir kısmının gerçekleştiği Avrupa'daki kötü tabloya rağmen, 2012 yılı ihracatının da 152 milyar dolara ulaştığını belirtti. 2002 yılında merkez bankasının kasasında 27,5 milyar doların bulunduğuna işaret eden Türkoğlu; merkez bankasındaki döviz rezervinin 2012'de 122 milyar 146 milyon dolara ulaştığını söyledi. Türkiye'nin geçmişe oranla mukayese edilemeyecek ölçüde büyük hizmetlere kavuştuğunu belirten Türkoğlu, "Sadece Hatay'ımız için ulaşım alanında Dörtyol-Hassa Tünel Projesi'ne 800 milyon TL kaynak ayrılmaktadır. Türkiye'deki sayılı mega projelerden biri olan Amanoslar'ın Çılgın Projesi'nin gerçekleşmesi ile Hassa'da bakir hazine arazileri üzerine kurulacak organize sanayi bölgeleri sayesinde binlerce işsiz gencimize istihdam alanları yaratacağız. Ortadoğu'ya açılan bu pencere ile artık uzakları da yakın kılacağız" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Hacı Bayram Türkoğlu Ak Parti Erzin Güncel Haberler

Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

Bakmadan Geçme

Eylem Tok ve oğlu yakalandı mı, nasıl yakalandı? Eylem Tok ve oğlu olayı ne, suçu nedir? Yurt dışı harç pulu ne kadar 2024? #9992 Yurt dışı çıkış harcına zam mı geldi? TV YAYIN AKIŞI 16 HAZİRAN: Bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler ve programlar var? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Bayram tatilinde bankalar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası bankalar kapalı mı? Bayram tatilinde noterler açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası noterler kapalı mı? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak?
Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title