Haberler

Ubisoft'un Project Q kod adlı oyunu iptal edildi

Güncelleme:

Fransız video oyun geliştiricisi Ubisoft, Temmuz 2022'den bu yana birçok kez oyun iptal duyurusu paylaştı. İptal edilen oyunlara ise bir yenisi eklendi. Ubisoft, Project Q kod adlı Battle Arena oyununu iptal etti.

Geçtiğimiz haftalarda Ubisoft'un Skull and Bones'u ertelediğini duyurmasıyla beraber Temmuz ayında iptal ettiği dört oyuna ek olarak duyurulmamış üç oyunu daha iptal ettiğini açıklamıştı. Bu iptal edilen oyunlara ise bir yenisi daha eklendi.

UBISOFT, PROJECT Q OYUNUNU İPTAL ETTİ

Yabancı basında yer alan rapora göre Ubisoft'un Discord'daki playtester #announcemetes kanalında yayınladığı duyuruda Project Q'nun artık geliştirilmeye devam etmeyeceğini ve yaklaşan kapalı testleri iptal etmek zorunda kaldığını açıkladı.

Oyun hakkında çok az şey biliniyordu, ancak Ubisoft'un bir Battle Royale olmadığını açıkça belirtmesine rağmen Fortnite'a biraz benziyor gibi görünüyordu.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

"Tüm bu sıcak anlar bu duyuruyu yapmayı zorlaştırıyor: Ne yazık ki, Project Q artık geliştirmeye devam etmeyeceği için yaklaşan kapalı testlerimizi iptal etmek zorunda kalıyoruz. Bu aynı zamanda bu Discord sunucusunu kapatmamız gerekeceği anlamına gelir.

Şu anda iletişim kuracak daha fazla bilgimiz yok, ancak tutkunuz ve Project Q'ya olan sevginiz için hepinize teşekkür etmek istiyoruz. Tüm mesajlarınız ve desteğiniz bizim için dünya anlamına geldi ve en başından beri ekiplerimiz için büyük bir destek oldu."

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Ubisoft Gamegar Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title