Ubisoft, Project Q'yu resmen duyurdu - Haberler
Haberi Paylaş

Ubisoft, Project Q'yu resmen duyurdu

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Ubisoft, Project Q'yu resmen duyurdu

Geçen yılın sonlarında, Nvidia'dan bir GeForce Now veritabanı halka sızdı ve henüz duyurulmamış birçok oyun bu sayede sızdı. Ubisoft'un bu listesindeki oyunlarından biri olan Project Q, resmen duyuruldu.

Ubisoft'un resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kod adı Project Q'yu duyurdular. Battle arena türü olan bu oyun henüz test aşamasında olduğu bildirilirken gelecek testleri deneyimleyebilmeleri için kayıt formu oluşturdular.

Ubisoft'un geliştiriciliğini yaptığı Battle Arena oyunu olan Project Q hakkında yapılan birçok sızıntı sonrası Ubisoft, oyunu duyurmanın vakti geldiğini anladı. İlk olarak GeForce Now verilerinde gözüken oyunun daha sonra ise test aşamasındaki görüntüleri sızdırıldı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Hal böyle olunca Ubisoft oyunu duyurmanın daha iyi bir karar olacağını anladı ve Twitter'dan oyunun duyurusunu yaptı. Oyunu deneyimleyebilmek için gelecek testlere katılmaları için oyunculara kayıt formu veren Ubisoft, oyun hakkında daha fazla bir şey paylaşmadı.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Ubisoft, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title