Haberler

Hollow Knight: Silksong ertelendi

Güncelleme:

Geliştirici ekip Team Cherry, 2023'ün ilk yarısında piyasaya sürülmesi beklenen Hollow Knight: Silksong'un piyasaya sürülmesi için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu bu nedenle oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini Twitter hesabından duyurdu.

Bağımsız oyun geliştirici Team Cherry tarafından geliştirilen ve 2017'de piyasaya sürülen bir eylem-macera oyunu Hollow Knight'ın başarısından sonra geliştirilmeye başlanılan Hollow Knight: Silksong, 2023'ün ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak oyunun temsilcisi tarafından geliştirmesinin hala devam ettiği duyuruldu.

HOLLOW KNIGHT: SILKSONG ERTELENDİ

Hollow Knight'ın devam oyununun 2022 Xbox Haziran vitrininden sonraki 12 ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak oyunun bir temsilcisi Matthew Griffin, 9 Mayıs Salı akşamı Twitter hesabından yaptığı açıklamada, oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini bildirdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Çıkış tarihi hakkında net bilgi paylaşmayan Matthew Griffin, "2023'ün 1. yarısında yayınlamayı planlamıştık ancak geliştirme çalışmaları devam ediyor. Oyunun nasıl şekillendiği bizi heyecanlandırıyor ve oldukça büyüdü, bu yüzden oyunu elimizden geldiğince iyi hale getirmek için zaman ayırmak istiyoruz." sözlerine yer verdi.

HOLLOW KNIGHT: SILKSONG KONUSU

Hallownest'in koruyucu prensesi Hornet olarak oynayacağınız ve ipek ve şarkılarla yönetilen yepyeni bir krallıkta maceraya atılacağınız Hollow Knight Silksong'da yakalanıp bu yabancı dünyaya getirilen Hornet, krallığın zirvesine ölümcül bir yolculuğa çıkarken düşmanlarıyla savaşmalı ve gizemleri çözmelidir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Gamegar Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title