Haberler

ETS2'nin geliştiricileri Heart of Russia DLC'sini yayınlamayacağını açıkladı

Güncelleme:

Euro Truck Simulator 2'nin geliştiricisi SCS Software'in internet sitesinde yaptığı bir duyuruda Heart of Russia DLC'sini yayınlamaktan kaçınmaya karar verdiklerini açıkladı.

Rusya'nın Ukrayna işgali sonrası Rusya'ya karşı yapılan yaptırımlar devam ediyor. Tır simülasyon oyunu Euro Truck Simulator 2'nin Rusya haritasının genişleyeceği Heart of Russia DLC'si geliştirilme sırasındayken Rusya'nın Ukrayna'ya saldırmasıyla beraber DLC askıya alındı.

"UKRAYNA'NIN RUSYA İŞGALİ İLE SARSILDIK"

SCS Software'in yaptığı , "Bu yeni bölgenin oyunda gerçekten harika görünmesi için çok çaba harcanmıştı. Topluluğumuzun, özellikle de Rusya'dakilerin bunu gerçekten takdir edeceğinden kesinlikle emindik. Sonra, aniden, Ukrayna'nın Rusya tarafından işgal edildiği haberiyle tüm dünya sarsıldı. Şoktaydık." sözlerine yer verdi.

"Derin bir endişeyle savaşla ilgili haberleri izledik ve acı çekenlere yardım etmek için bir şeyler yapmamız gerektiğini hemen fark ettik. Hemen, Ukrayna topraklarında insani yardım sağlayan ve tahliye edilenlere yardım sağlayan çeşitli hayır kurumlarına katkıda bulunmaya başladık."

ETS2'nin geliştiricileri Heart of Russia DLC'sini yayınlamayacağını açıkladı

HEART OF RUSSIA DLC'Sİ YAYINLANMAYACAK

Hearth of Russia DLC'si çok fazla belirsizlikle karşı karşıya kalması yüzünden merak edilen Heart of Russia DLC'si yayınlanacak mıydı? Yayınlanacaksa ne zaman yayınlanacak gibi sorular oluştu. Geliştirici ekip bu soruya cevap niteliğinde "DLC'miz Heart of Russia, doğrudan Rusya'yı ilgilendirdiğinden ve birçok insanın acı çekmesiyle birlikte, DLC'yi yayınlamaktan kaçınmaya karar verdik, böylece hiçbir şekilde saldırganlığı destekliyor veya hoşgörülü olarak algılanmıyor." dedi.

ETS2'nin geliştiricileri Heart of Russia DLC'sini yayınlamayacağını açıkladı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Euro Truck Simulator Ukrayna Rusya Haberler

Bahçeli'den çok sert 'Yumuşama' çıkışı: Hangi sinsi emellere ve sakat hedeflere odaklandığı bellidir

Bahçeli'den çok sert "Yumuşama" çıkışı: Hangi sinsi emellere ve sakat hedeflere odaklandığı bellidir

'Arabanız çok güzelmiş, ne iş yapıyorsunuz?' akımına Davutoğlu da katıldı

"Arabanız çok güzelmiş, ne iş yapıyorsunuz?" akımına Davutoğlu da katıldı

Bu sözler kime? Bahçeli'nin bayram tebriğinde şifreli bir mesaj var

Bu sözler kime? Bahçeli'nin bayram tebriğinde şifreli bir mesaj var

'İstesek en az 10 vekil gelir' sözleri CHP ile İYİ Parti'yi karşı karşıya getirdi

"İstesek en az 10 vekil gelir" sözleri CHP ile İYİ Parti'yi karşı karşıya getirdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title