Haberler

  Electronic Arts, DICE LA stüdyosunun yeni adını duyurdu!

  Güncelleme:

  Yakın zaman önce duyurulan Battlefield 2042'yi geliştirmek için DICE ile birlikte çalışan Los Angeles merkezli DICE LA stüdyosu, isim değişikliğine gitti.

  Electronic Arts tarafından yapılan açıklamada, stüdyonun bundan sonra Ripple Effect Studios olarak anılacağı bildirildi.

  Stüdyo bir süredir Respawn Entertainment CEO'su Vince Zampella'nın liderliğinde kendi oyununu geliştiriyor. İsim değişikliğine dair açıklamalarda bulunan stüdyonun genel müdürü Christian Gross, "En küçük bir fikir bile dünyayı değiştirebileceğini bildiğimiz için, Ripple Effect Studios'ta yenilik ve kalite her projede ön plandadır. Stüdyonun yeni adının arkasındaki tanımlayıcı özellik budur" dedi.

  "DICE LA olarak yaptığımız işten gurur duyuyoruz ve DICE ekibi sonsuza kadar DNA'mızın bir parçası olacak, ancak son sekiz yılda kendi kültürümüzü ve kendi iş yapma şeklimizi geliştirdik" ifadelerini kullanan Gross, geleceğe bakmak, ekibi genişletmek ve kendi kimliklerini oluşturmak için heyecanlı olduklarını dile getirdi.

  EA, ekibin yalnızca Battlefield 2042 üzerinde çalışmaya devam etmekle kalmayıp aynı zamanda henüz duyurulmamış bir proje üzerinde çalıştığını söyledi. Stüdyonun harika bir geçmişe sahip olduğunu belirten Zampella, "Ripple Effect Studios, yüksek kaliteli oyunlarından başka bir kalesi haline gelmeye hazırlanıyor" şeklinde konuştu.

  Zampella, 2010 yılında kurduğu Respawn'dan sorumlu olmaya devam edecek. 2017 yılında EA tarafından satın alınan stüdyo, bugüne kadar Titanfall, ve Star Wars Jedi: Fallen Order gibi iddialı oyunlara imza attı.

  Normalde destek stüdyo görevi gören DICE LA'in ya da yeni ismiyle Ripple Effect Studios'un ilk projesi ile ilgili detayların önümüzdeki aylarda belli olması bekleniyor.

  Kaynak: Turkmmo / Gamegar

  Battlefield Los Angeles EA Sports CEO Haberler

  Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

  Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

  Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

  Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

  ABD ve İsrail reddetti! Hamas'tan ateşkes anlaşmasında, 'Türkiye garantör olsun' şartı

  ABD ve İsrail reddetti! Hamas'tan ateşkes anlaşmasında, "Türkiye garantör olsun" şartı

  Bakmadan Geçme

  Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
  Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

  Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title