Haberler

  Assassin's Creed Valhalla Paris Kuşatması nasıl başlatılır?

  Güncelleme:

  Birçok görev gibi, Paris Kuşatması da oyuncunun boş zamanlarında başlatılabilir. Keşif ve hikaye seçimi oyunun merkezi bir bileşenidir, bu nedenle Francia'ya yelken açmak hiçbir şekilde zorunlu veya zamanlanmış değildir.

  Assassin's Creed Valhalla, Siege of DLC'sinde oyuncuları Francia'ya getiriyor ve oyuncular bir sonraki maceralarına görev başladığında Eivor ile başlayabilecek.

  Paris Kuşatmasına başlamanın ilk şartı, Assassin's Creed Valhalla'daki oyuncuların güç seviyesidir. Görevin başlayabilmesi için en azından Eivor'un güç seviyesinde 200 olması gerekir. Yüksek görünüyor, ancak birkaç arkın tamamlanması ve biraz keşif ile 200'e nispeten hızlı bir şekilde ulaşılabilir.

  Diğer bir gereklilik, oyuncuların ya Grantebridgescire ya da Ledecestrescire hikaye görevlerini tamamlamalarıdır.

  Eivor'un arkasındaki gereklilikler ile Paris Kuşatması başlayabilir. Kullanıcılar kriterleri karşıladığı sürece, yeni DLC için bir mesaj belirmeli ve oyunculara Francia'dan gelen gezginleri bildirmelidir. Bu bildirime ek olarak, Eivor, genellikle Eivor'a görev bilgilerini veren Randvi'den bir mektup alacak.Mektup, Eivor ve klanının ana yerleşim yeri olan Ravensthorpe'un Francia'dan ziyaretçileri olduğunu Eivor'a bildirecek. Daha spesifik olarak, Toka adında önde gelen bir üye, yerleşimde kalmak için zaten kendi yerine sahip olacak.

  Görevi daha belirgin hale getirmek için, oyuncular görev günlüğüne gidebilir ve ana odak olarak "Yabancılar Hediye Taşıyanlar"ı seçebilir. Oradan, Paris Kuşatması DLC'sini başlatmak için Toka ile konuşabilirler. Oyuncular başlangıçta beklemek istiyorsa, bunu da yapabilirler.

  Assassin's Creed Valhalla Paris Kuşatması Nasıl Edinilir?

  Assassin's Creed Valhalla'da temel oyun içeriği, ücretsiz içerik ve ücretli DLC içeriği bulunmaktadır. Paris Kuşatması ücretli bir içeriktir ve kullanıcıların DLC'yi hangi platformda oynarlarsa oynasınlar satın almaları gerekir.

  Kaynak: Playerbros / Gamegar

  Paris Haberler

  Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

  Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

  Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

  Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

  Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

  Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

  Bakmadan Geçme

  Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
  14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

  14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title