FETÖ'nün Yeni Oyunu: Rüyada Gördüm Hillary Clinton Bizi Kurtaracak - Haberler
Haberi Paylaş

FETÖ'nün Yeni Oyunu: Rüyada Gördüm Hillary Clinton Bizi Kurtaracak

Karabük T Tipi Kapalı Cezaevi'nde Tutuklu FETÖ üyelerinin birbirine gönderdiği notta bir örgüt mensubunun eşinin rüyasında Hillary Clinton'ın kendilerini kurtardığını gördüğü yazılmış.

Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda A11 numaralı oda çatısında bir not, FETÖ üyelerinin nasıl rüya yalanlarıyla motive edildiklerini ve itirafçı olmalarının önlenmeye çalışıldığını kanıtladı.

FETÖ'CÜLERİ HAPİSTEN KURTARDIĞINI GÖRMÜŞ

Tutuklu örgüt üyelerinin birbirine gönderdiği notta, bir örgüt mensubunun eşinin rüyasında, FETÖ tarafından desteklendiği bilinen ABD Başkan adayı Hillary Clinton'ın tutuklu FETÖ'cüleri hapisten kurtardığını gördüğü aktarılıyor.

"BEN ABD BAŞKANIYIM"

İşte o nottaki ifadeler:

"Bir arkadaşın eşi rüyasında Medrese-i Yusufiye'den arkadaşları görüyor. Bir kazandalar ve altlarında ateş yanıyor. Sonra bir konferans salonunda buluyor kendisini, karşısında bir bayan, bu işin takipçisi olduğunu, sonuna kadar destek olacağını söylüyor. Cep telefonunu bile vererek eşlere 'Ne zaman isterseniz arayın ben ABD Başkanıyım' diyor." (Kaynak: Sabah)


Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Hillary Clinton, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title