Fenerbahçe, Voleybol Dörtlü Finalleri'ne İyi Başladı

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Bayanlar 1. Voleybol Ligi Dörtlü Finalleri'nin İlk Gününde Vakıfbank Güneş Sigorta'yı 3-0 Mağlup Etti.

Fenerbahçe, Voleybol Dörtlü Finalleri'ne İyi Başladı

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, Türkiye Bayanlar 1. Voleybol Ligi Dörtlü Finalleri'nin ilk gününde Vakıfbank Güneş Sigorta'yı 3-0 mağlup etti.

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Adnan Kıstak, karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada, çok disiplinli bir oyun sonrasında galibiyete ulaştıklarını belirterek, "Kulüp olarak şampiyonluğa inanıyoruz. Bugün çok disiplinli oynadık. Rakibimize ligde oynadığımız son maçta 3-0 mağlup olmuştuk. Bu maçtan dersler çıkardık. Çok akıllı servis attık ve çok iyi savunma yaptık. Bu galibiyet tüm Fenerbahçe camiasına ve başkanımıza küçük bir hediye olsun. Asıl büyük hediyeyi daha sonra vermek istiyoruz" diye

konuştu.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay ve Fenerbahçe Kulübü Volebol Sorumlusu Cihan Yıldıran da yaptıkları kısa açıklamada, aldıkları galibiyetle dörtlü finallere iyi başladıklarını ve bunun sonunu iyi getirmek istediklerini kaydetti.

Sarı-lacivertli voleybolcular Çiğdem Can Rasna, Özlem Özçelik, Pelin Çelik ve Seda Tokatlıoğlu ise Vakıfbank Güneş Sigorta karşısında takım olarak çok iyi bir oyun oynadıklarını ve sonunda salondan 3-0 galip ayrıldıklarını söyledi. Sarı-lacivertli voleybolcular, iyi başlayamadıkları dörtlü finallerin sonunu iyi getirerek şampiyon olmak istediklerini dile getirdi.

(EKO-EYB-OK-S)

Kaynak: İHA