Fenerbahçe'den ayrılan Emre Belözoğlu'na Milli Takım'dan sürpriz teklif - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Fenerbahçe'den ayrılan Emre Belözoğlu'na Milli Takım'dan sürpriz teklif

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Sarı-Lacivertliler'in yola devam etmediği Emre Belözoğlu, Çeşme'deki tatilde Şenol Güneş'le bir araya geldi. Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Seninle çalışmak istiyorum. Dünya Kupası yolculuğunu beraber yapalım" teklifinde bulundu. Emre Belözoğlu'nun ilk etapta bunu olumlu karşıladığı belirtildi.

Fenerbahçe'de son 10 hafta teknik direktör olarak görev yaptıktan sonra Başkan Ali Koç tarafından yola devam edilmeme kararı alınan Emre Belözoğlu, A Milli Takım'ın teknik kadrosuna katılıyor.

Çeşme'de Şenol Güneş, Belözoğlu'na, "Seninle çalışmak istiyorum. Dünya Kupası yolculuğunu beraber yapalım" dedi. Bu teklife Emre Belözoğlu sıcak baktı.

Fenerbahçe'den ayrılan Emre Belözoğlu'na Milli Takım'dan sürpriz teklif

Önümüzdeki hafta Ay-Yıldızlı ekibin patronu ile bir görüşme daha yapacak olan 40 yaşındaki çalıştırıcı, son kararını açıklayacak.

EURO 2020'de beklentilerin altında kalan Türkiye'de teknik direktör Şenol Güneş ve teknik heyeti sert eleştirilerin hedefi olmuştu. Güneş'in ekibini güçlendirmek istediği ve bunun için de Belözoğlu'na teklif götürdüğü belirtildi. Emre Belözoğlu da deneyimini artırmak adına Milli Takım'a sıcak bakıyor.

Fenerbahçe'den ayrılan Emre Belözoğlu'na Milli Takım'dan sürpriz teklif
Haberler.com - Spor Haberleri
Ömer Özarslan
Haberler.com Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
bekir yüksek:Fransa'yı Hollandalı yen ücüncü sınıf takımlara takıl akıl alır iş degil ya insallah cabuk toparlanırlr
Orhan Tuna:Bu futbolcular la. Bu Şenolla başarı olmaz. Milli takıma Anadolu'dan PTT ligden en iyilerini seçip oynatmaliyiz 2008den sonra tanınmış isimler milli takıma gelmek istemiyor veya pirim istiyor vatan aşkları sevgileri yok yabancı oyuncu fazlalığı bizim ülkede kötü oldu
Metin Demir:güneşe tam yetki çönkö yuro 2020ye damga vurdu
500