Feldkamp'ın Sağlık Durumu

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın Yapılan Muayene ve Tetkikler Sonucunda, Bacağında Bakteriyel Enfeksiyon-lenfanjit Tanısı Konduğu ve Alman Teknik Adamın Hastanede Tedavisine Başlandığı Açıklandı.

Feldkamp'ın Sağlık Durumu

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın yapılan muayene ve tetkikler sonucunda, bacağında bakteriyel enfeksiyon-lenfanjit tanısı konduğu ve Alman teknik adamın hastanede tedavisine başlandığı açıklandı.


Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Feldkamp'ın izinli olarak bulunduğu Almanya'da geçtiğimiz salı günü yüksek ateş şikayetiyle bir sağlık kuruluşuna başvurduğu belirtilerek, "Feldkamp'a yapılan muayene ve tetkikler sonucunda, bacağında bakteriyel enfeksiyon-lenfanjit tanısı kondu ve hastanede tedavisine başlandı" denildi.


İleri tetkileri ve tedavisi devam eden Feldkamp'ın genel durumunun iyi olduğu da kaydedilerek, "Bu rahatsızlık dışında başka bir komplikasyona rastlanmadığı tedaviyi sürdüren hekimler tarafından sağlık ekibimize bildirildi" ifadesi kullanıldı. Bu arada Feldkamp'ın, hafta sonu deplasmanda oynanacak Ankaraspor karşılaşmasında takımının başında olamayacağı açıklandı.


(KÇ-KÇ-S)

Kaynak: İHA