Erzincan: Erzincan Belediyesi'nden Basına İftar Yemeği

Erzincan: Erzincan Belediyesi'nden Basına İftar Yemeği

- Erzincan Belediye Başkanlığı'nca, İldeki Tüm Basın Kuruluşlarının Temsilcileri ve Çalışanları İçin Bugün Bir İftar Yemeği Verildi.

Erzincan: Erzincan Belediyesi'nden Basına İftar Yemeği

- Erzincan Belediye Başkanlığı'nca, ildeki tüm basın kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanları için bugün bir iftar yemeği verildi.

Beyaz Saray Lokantası'nda verilen iftar yemeğinde, Erzincan'daki tüm basın kuruluşları çalışanlarının yanısıra, Belediye Başkanı Mehmet Buyruk, Başkan Yardımcısı Adnan Parmaksızoğlu, Başkan Danışmanı Hikmet Köksal ile Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli katıldı. Samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Buyruk, kendisinin bir gazeteci olduğunu belirterek, Erzincan'daki basın kuruluşlarının sorumluluk bilinciyle görev yaptığını ifade etti.

Basının, yapılan hizmetleri kamuoyuna aktarması kadar gördüğü eksiklikleri de dile getirmesinin en doğal hakkı olduğunu kaydeden Başkan Buyruk, görev süresi içerisinde insaf ölçüsünde yapılan eleştirilerden hiçbir zaman gücenmediğini söyledi.

(İS-DB-Y)

Kaynak: İHA