Haberler

Kompen yeni serileriyle Avrasya 2021 Fuarı'na katıldı

Güncelleme:

BERA Holding'in iştiraki olan plastik kapı ve pencere doğrama sektöründe faaliyet gösteren Kompen, sektörle ilgili düzenlenen Avrasya 2021 Fuarında ilgi odağı oldu.

BERA Holding'in iştiraki olan  plastik kapı ve pencere doğrama sektöründe faaliyet gösteren Kompen, sektörle ilgili düzenlenen Avrasya 2021 Fuarında ilgi odağı oldu. Kompen Genel Müdürü Erdal Küçükşehir, pandemi kurallarına uygun gerçekleşen fuarda sektördeki yenilikleri takip etme ve ürünleri yerli-yabancı ziyaretçilere tanıtma imkanı bulduklarını söyledi.

Pencere, kapı ve cam sektörlerinin tüm paydaşlarının desteği ile Avrasya bölgesinin alanındaki en kapsamlı ihtisas fuarları olan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl da sektör profesyonellerini, konusunda uzman katılımcılarıyla  buluşturdu. Her yılın ilk çeyreğinde düzenlenen ve geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen Avrasya Pencere Fuarı bu yıl 3- 6 Kasım tarihlerinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuar, titiz ve gayretli çalışmalar sonucu uluslararası düzeyde bilinirliğini artan, canlı fuarın gücüyle dijital uygulamaların yenilikçi yüzünün bir araya getirildiği 'Hibrit Fuar Modeli' ile katılımcılara yeni deneyimler sundu. Önceki yıllara kıyasla daha büyük bir stantta ürünlerini sergileyen Bera Holding iştiraki Kompen, bu yıl da yurt içi ve yurt dışından birçok ziyaretçinin ilgi odağı olmayı başardı. Sektörün öncü dernekleri PÜKAD, PÜKAB ve GALSİAD iş birliği ile 'Yeni Nesil Fuarcılık' uygulamalarının yer aldığı fuarda, yeni dönemin tüm gereksinimlerini kapsayan önlemler ile güvenli bir fuar deneyimi sağlandı.

YENİLİKLER SERGİLENDİ

Son teknoloji kullanılarak geliştirilen, inovasyon harikası ürünlere ev sahipliği yapan fuarın açılışında; sektör profesyonellerinin yanı sıra katılımcı firmalar da yer aldı. Pencere, cam ve kapı endüstrisinin tüm yeniliklerini eş zamanlı olarak bir araya getiren fuar kapsamında, pencere sistemlerinden aksesuarlara, üretim teknolojilerinden cam ürünlerine geniş bir yelpazede ürünler sergilendi.

KOMPEN İLGİ ODAĞI OLDU

Fuara bu yıl yeni serileriyle damga vuran Kompen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Son yıllarda talep gören prestij serileri Noble ve Advance ile 3 raylı sürme kasa, dışa açılım pencere kanadı ve paralel sürme ziyaretçilerin odak noktası oldu. Yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarının görüşüldüğü fuar ile ilgili genel bir değerlendirme yapan Kompen Genel Müdürü Erdal Küçükşehir, pandemi kurallarına uygun gerçekleşen fuarda sektördeki yenilikleri takip etme ve ürünleri yerli-yabancı ziyaretçilere tanıtma imkanı bulduklarını söyledi. Kompen olarak, inovasyona ve müşteri talebi odaklı yeni serilere önem verdiklerini ifade Küçükşehir, ihracat ve yeni ürün odaklı olarak istikrarlı şekilde büyümeye devam edeceklerinin söyledi.


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ekonomi

6 Kasım Avrasya Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

Kocaeli'de lisedeki mezuniyet töreninde kıyafet krizine Bakan Tekin'den açıklama

Kocaeli'de lisedeki mezuniyet töreninde kıyafet krizine Bakan Tekin'den açıklama

Bakmadan Geçme

Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı 14 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle!
Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title