Haberler

ALTSO Kişisel Gelişim Seminerleri Hakan Bilgin ile Başladı

Güncelleme:

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nın 2023 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri, Hakan Bilgin'in konuşmacı olarak katıldığı 'Farkında Mısınız?' isimli seminerle başladı. Seminere vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, her Cumartesi günü devam edecek seminerler farklı konularda, her yaştan insana hitap edecek şekilde tasarlandı.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) 2023 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Hakan Bilgin'in konuşmacı olarak katıldığı 'Farkında Mısınız?' isimli seminerle başladı.

ALTSO Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. ALTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakut Nazlı Benal ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri'nin de takip ettiği seminerin açılış konuşmasını Başkan Yardımcısı Benal yaptı.

Türk tiyatrosu ve televizyon dünyasının başarılı isimlerinden tiyatrocu Hakan Bilgin'i Alanya'ya getirmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirten Başkan Yardımcısı Benal, ALTSO'nun 2023 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminer programı hakkında da katılımcılara bilgiler aktardı.

"Her Cumartesi günü seminerler devam edecek"

Hayatın her alanında eğitimin önemli bir yer tuttuğunu belirten Benal, " Hepimizi derinden sarsan deprem felaketi nedeniyle bu yıl eğitimlerimize Mayıs ayında başlamak durumunda kaldık. Ancak görüyoruz ki eğitimlerimiz özlenmiş. Salonun dolu olması bunun en güzel örneği. Hayatın her anında eğitimin önemine inanıyoruz. Eğitimlere Hakan Bilgin gibi bir üstad ve sevilen önemli bir sanatçı ile başladık. Katılımın yoğun olması bizleri sevindirdi. Her Cumartesi günü seminerler devam edecek. Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşen seminerlerimiz farklı konularda, her yaştan insana hitap edecek şekilde tasarlandı. Buradan şehir dışında olması nedeniyle aramızda olamayan Başkanımız Eray Erdem'e de teşekkür etmek istiyorum. Eğitim konu olunca bizlere ger türlü desteği veriyor" diye konuştu.

Başkan Yardımcısı Benal'in ardından ise Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Hakan Bilgin, katılımcılara hitap etti. Bilgin, katılımcılara ve özellikle gençlere başarıya giden yolda hangi engelleri nasıl aşacakları, bilginin önemi, çalışma ve azmin değeri gibi başlıklarda bilgi verdi. Bilginin gençlere samimi ve esprili diyalogları büyük memnuniyet oluştururken salonda kahkaha sesleri de eksik olmadı.

Sanat hayatından verdiği örnekler de büyük ilgi gördü. 2 saati aşan programın ardından katılımcılar Ünlü Sanatçı ile poz vermek için sıraya girdiler. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Eğitim

Ticaret Ve Sanayi Odası Kişisel Gelişim Hakan Bilgin Alanya Eğitim Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title