Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında - Haberler
Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında

İhlas Haber Ajansı / Murat Delice - Haberler | Genel

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında Kırmızı TEKNOFEST montu giyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alana gelişi Bayraktar TB2 ile havadan görüntülendi Cumhurbaşkanı Erdoğan "Milli Kanatlar" isimli gösteriyi ilgiyle izledi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'la birlikte...

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında

Kırmızı TEKNOFEST montu giyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alana gelişi Bayraktar TB2 ile havadan görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Milli Kanatlar" isimli gösteriyi ilgiyle izledi

İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'la birlikte TEKNOFEST alanına geldi. TEKNOFEST montunu giyen Erdoğan, uçuş gösterilerini izledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alana gelişi sırasında havada bulunan Bayraktar TB2 ise gökyüzünden çektiği Erdoğan'ın görüntülerini canlı olarak alandaki ekranlara yansıttı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST alanına geldi. Eşi Emine Erdoğan ile birlikte Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen festival alanına gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, alanda T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ile ilgili yetkililer tarafından karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alana gelişi Bayraktar TB2 uçağı ile çekilen görüntüleri alanda bulunan ekranlara canlı olarak yansıtıldı. Erdoğan alana geldikten sonra kırmızı TEKNOFEST montunu giydi. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Selçuk Bayraktar'ın takdim ettiği kırmızı TEKNOFEST şapkasını taktı. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan "Milli Kanatlar" isimli gösteriyi izlemek için tribünlere geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nobel ödüllü Türk Bilim adamı Aziz Sancar ve öğrencilerle birlikte yerli ve milli teknoloji ile yapılan insansız hava araçları, uçaklar ve helikopterlerin gökyüzünde gerçekleştirdiği şovu ilgiyle izledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST alanında

İhlas Haber Ajansı / Murat Delice - Son Dakika Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan, Emine Erdoğan, cumhurbaşkanı, Havacılık, Genel, Güncel, Haber

title