Çorum'da "Aile Eğitim Programı" Faaliyetleri - Haberler
Haberi Paylaş

Çorum'da "Aile Eğitim Programı" Faaliyetleri

AA - Haberler | Yerel
Çorum'da

Sağlıklı, mutlu, müreffeh ve güçlü ailelerin oluşturulması amacıyla başlatılan aile eğitim programı kapsamında ocak ayında 128 kişiye seminer verildiği bildirildi.

Çorum'da sağlıklı, mutlu, müreffeh ve güçlü ailelerin oluşturulması amacıyla başlatılan aile eğitim programı kapsamında ocak ayında 128 kişiye seminer verildiği bildirildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sağlıklı, mutlu, müreffeh ve güçlü ailelerin oluşturulması amacıyla hazırlanan aile eğitim programı kapsamında verilen seminerlerin devam ettiği belirtildi.

Çorum'da da eğitimlerin yaygınlaştırılması amacıyla yürütülen çalışmaların aralıksız sürdüğü ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"İlimizde de eğitimler tüm hızıyla devam etmektedir. 2014 yılı içerisinde Aile Eğitim Programı Formatörü Ahmet Yakut'un koordinesinde, başta Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri ile ilçelerdeki okullar ve Kur'an kursları olmak üzere ayrı ayrı seminer programları düzenlenmiştir. Seminerlerimiz 2015 yılında da farklı konular ve mekanlarda devam etmektedir. Ocak ayı içerisinde Kur'an kursları ve kadın kültür merkezlerindeki seminerlere 128 kişi katılmıştır. Sağlıklı, mutlu, müreffeh ve güçlü ailelerin oluşturulması amacıyla yapılan planlama doğrultusunda eğitim çalışmalarımız devam etmektedir." - Çorum

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title