CHP'den Belediye Başkanı Başer'e Ziyaret

CHP'den Belediye Başkanı Başer'e Ziyaret

03.02.2011 11:17 | Son Güncelleme: 03.02.2011 11:17
CHP'den Belediye Başkanı Başer'e Ziyaret

CHP Yozgat İl Başkanı Onur Kaytan Başkanlığındaki İl ve Merkez İlçe Yöneticilerinden Oluşan Heyet Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer'i Makamında Ziyaret Ederek, Bir Süre Görüştü

CHP Yozgat İl Başkanı Onur Kaytan başkanlığındaki il ve merkez ilçe yöneticilerinden oluşan heyet Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer'i makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Kaytan, İl Başkanı Ali Keven'in istifa etmesi sonrasında kendisinin göreve getirilmesinin ardından öncelikli olarak ilçe teşkilatlarını ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ettiklerini, şimdi de il ve ilçe yöneticilerini ziyaret ederek, Yozgat'ın daha iyi hizmet alabilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunup, destek vermek istediklerini dile getirdi.

Önümüzdeki genel seçimlerde CHP'nin milletvekili aday sıralamasını ön seçim veya delege yoklaması ile yapmayı planladığını hatırlatan Kaytan, 'Parti olarak Yozgat'ı bilen, sorunlarını yaşayan insanların aday olup, seçilmesinden yanayız. İl yönetimi olarak biz ithal adaya kesinlikle karşıyız' diye konuştu.

Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer de CHP İl Başkanı Onur Kaytan ve parti yöneticilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, Yozgat'ın sorunlarının çözümlenebilmesi, yaşanılabilir kent olabilmesi için çalıştıklarını, bu noktada kendilerine gerek siyasi partilerin ve gerekse sivil toplum örgütlerinin destek verip, eleştirilerini dile getirmelerinin çok önemli olduğunun altını çizdi. Başer, 'Yozgat'ta yıllar sonra ilk kez farklı kesimlerden insanlar biraraya gelerek ilin, kentin, bölgenin sorunlarını çözmek için fikir birliği yapıyorlar. Bu diyaloğun gelişmesi yaşadığımız kentin daha iyi noktalara gelmesinde önemli rol oynayacaktır' diye konuştu.

Daha sonra CHP İl Başkanı Kaytan, Belediye Başkanı Başer'den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

(SEY-RDE) - YOZGAT

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title