Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Küfreden Seyircilerle Tartıştı

– PTT 1'inci Lig'de sahasında Şanlıurfaspor ile 1-1 berabere kalan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Engin Korukır, maç sonunda sahada taraftarlarla tartıştı.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Küfreden Seyircilerle Tartıştı

– PTT 1'inci Lig'de sahasında Şanlıurfaspor ile 1-1 berabere kalan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Engin Korukır, maç sonunda sahada taraftarlarla tartıştı. Gerginliğin büyümesini araya giren polis önledi.

Çaykur Rizespor'da teknik direktör Engin Korukır, maç sonunda kendisine tepki gösteren yedek kulübesinin arkasındaki taraftarlarla tartışmaya girdi. Tartışmanın büyümesi üzerine araya polis girdi. Korukır, maç sonunda yaptığı açıklamada ilk devre sahada daha çok istediğini yapan bir Rize ekibi olduğunu belirterek, "İkinci yarıda oyunun kontrolünü rakibe verdik ve bir yan toptan gol yedik. İkinci yarıdaki oyuna baktığımızda mağlup olmadığımız için seviniyoruz" dedi.

KÜFÜRLERDEN KURTULMAMIZ GEREK

Maç sonuna doğru yedek kulübesinin arkasından kendisine ve futbolculara ağır küfürler edildiğini ifade eden Korukır, "Hepimizin ailesi var. Bana küfür edildi ama futbolculara da küfre başlarsan ben de döner sana cevap veririm. Cevap verince de 'sen cevap veremezsin' diyemezsin. Kötü oynadınız diyebilirsiniz, bunu kabul ederiz. Ama hepimizin annesi, eşi ve çocuğu var. Bu küfürler yakışmaz. Artık bu küfürlerden kurtulmamız gerekiyor. Onların anneleri, eşleri ve çocukları yok mu? Bu çok ayıp. Ben tribüne gideyim onlar sahaya gelsinler bakalım nasıl olacak. 30 santim arkamdan anama avradıma küfretmeye ne hakları var. Hiçbir zaman sakatlıkları mazeret göstermedim" dedi. - Rize