Cadde Kendini Tasarıma Teslim Edecek

Bültenler - Haberler | Güncel
Cadde Kendini Tasarıma Teslim Edecek

Building mağazası, yeni şubesini Erenköy'de açıyor.

2009 yılında ilk mağazasını Galata Serdar-ı Ekrem sokakta açan, Türk tasarımcıların koleksiyonları ile hayat bulan BUILDING mağazası, yeni şubesini Erenköy'de açıyor.

Galata, Akmerkez, Ataşehir-Hillside Trio gibi pek çok lokasyonda yer alan BUILDING, geleceğin modasına yön veren 45 genç Türk moda ve aksesuar tasarımcısının yeni sezon koleksiyonlarını moda sevenler ile buluşturuyor. Yeni girişimleri arasında moda tasarıcılarının yanı sıra endüstriyel tasarım objelerine de yer verecek BUILDING, Anadolu Yakası'na yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

İstanbul Fashion Week, fashion bloging ile git gide büyüyen moda sektörüne karşılık, artık Erenköy'de bu tasarımın bir parçası olmak istiyor. Yoğun talep üzerine BUILDING Erenköy yeni şubesi 3 Haziran Pazar günü açılıyor.

Building mağazalarında koleksiyonları yer alan tasarımcılar:

AYSEGUL YUCEL,AYTUĞ UĞUZ, BURCAK BASARAN, DIMARA, ECE SALICI, ESRA SUMER, GİZEM BAŞ, MİNE GÜRSOY, MYBESTFRIENDS, NAZLI BOZDAĞ, ÖZLEM AHIAKIN, SELDA ŞAHBAZ, TRU PROJECT, ZEYNEP TOSUN, BY CENK TAŞDEMİR, LILYANDROSE, PETRA, DUYGU CİNİSLİ, BY SPRING, EMRE ERDEMOĞLU, AYÇA ÜNÜVAR, ZERRİN AKINCI , HÜSNA, ELİF İ. DOĞAN, 100% MAGENTA by Melahat Pehlivan , BARNIE, BEGART, MAZURA , BURÇAK ERTEM, CEYLAN ZİGOŞLU, CİHAN NACAR, KITH&KIN, NAZLI CEYLAN, ŞİVE BAŞOĞLU, TULUĞ AYTAÇ, SONGÜL CABACI, LIN JEWELLERY, URBANBAKE, OLD SANDAL, JANSET BİLGİN, MUSTAFA AYDIN, CEM EVİRGEN, PINAR GÜZER.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title