Haberler

Başiskele Belediyesi Kütüphane Dostu Öğrencileri Ödüllendirdi

Başiskele Belediyesi, 48.Kütüphaneler Haftası kapsamında kütüphane dostu öğrencileri ödüllendirdi.

Başiskele Belediyesi, 48. Kütüphaneler Haftası kapsamında kütüphane dostu öğrencileri ödüllendirdi.

Başiskele Belediyesi'ne ait Yuvacık Kütüphanesi'nde düzenlen programda sene içinde kütüphaneyi en çok kullanan ve yararlanan 48 öğrenciye birbirinden güzel hediyeler dağıtıldı. Programa Başiskele Belediyesi Başkan Yardımcısı Faik Akyol, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin Özyurt, Yuvacık İlköğretim Okulu Okul Müdürü Ahmet Işık, birim müdürleri ve Yuvacık İlköğretim Okulu öğrencileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Aziz Kurt'un ardından günün önemine ilişkin konuşmalar protokolle devam etti. Başiskele Belediyesi Başkan Yardımcısı Faik Akyol, Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz adına tüm öğrencilerin kütüphaneler haftasını kutladı.

Program, 6. Sınıf öğrencisi Dilruba Karataş'ın 'Kitap', 4. Sınıf öğrencisi Edanur Yaka'nın "Kütüphane" adlı güzel şiirleriyle devam etti. Programın sonunda en çok kitap okuyan ve kütüphaneden yararlanan 48 öğrenciye birbirinden güzel hediyeler dağıtıldı. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Yerel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title