Bakan Yazıcı Nikah Şahidi Oldu

Bakan Yazıcı Nikah Şahidi Oldu

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu'nun Güvenlik ve Özel Kalemiyle İlgilenen Yardımcısı Mustafa Kocadağ'ın Düğününde Nikah Şahitliği Yaptı.

Bakan Yazıcı Nikah Şahidi Oldu

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu'nun güvenlik ve özel kalemiyle ilgilenen yardımcısı Mustafa Kocadağ'ın düğününde nikah şahitliği yaptı.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'nun 43 yaşındaki yardımcısı Mustafa Kocadağ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait Florya Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen düğün töreniyle Arzu Gençarslan ile evlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın nikahını kıydığı törende Bakan Yazıcı gelinin, Kuzu ise damadın nikah şahidi oldu. Topbaş, evlilik cüzdanını geline takdim ederken çiftlere ömür boyu mutluluk diledi.

Törene ayrıca AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

(ÖÖ-CİN-CC-Y)

Kaynak: İHA