Haberler

Tortum İlçe Emniyet Amirliği'nden okullarda güvenlik eğitimi

Güncelleme:

Tortum İlçe Emniyet Amirliği, çocuk ve gençlere suçtan korunma yöntemleri eğitimi verdi. Eğitim kapsamında 366 öğrenci ve 27 öğretmene bilgilendirme yapıldı.

Tortum İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından okullarda "Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri Eğitimi" düzenlendi.

Geleceğin teminatı olan çocuk ve gençlere günlük yaşamlarında suçtan ve suçludan korumak, suçun mağduru olmalarını engellemek, istenmemesine rağmen suçun mağduru olmaları durumunda ne yapmaları gerektiği konusunda bilgilendirmek amacıyla Tortum'da bilgilendirme eğitimleri yapıldı.

Tortum İlçe Emniyet Amirliği, çağımızın en büyük sorunlarından olan sanal dünyanın olumsuzluklarına karşı koyabilmeleri için bilinç oluşturmak gibi amaçlarla 4 gün boyunca sorumluluk bölgesinde bulunan liseler ve ortaokullarda "Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri Eğitimi" düzenlendi. Eğitim kapsamında 366 öğrenci ve 27 öğretmenimize eğitim verildi. - ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Tortum Çocuk Güvenlik Suç 3.Sayfa Eğitim Güncel Haberler

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu hayatını kaybetti

'Geç saatte dışarı çıkma' cinayeti! 16 yaşındaki kız çocuğu, dayısını bıçaklayarak öldürdü

"Geç saatte dışarı çıkma" cinayeti! 16 yaşındaki kız çocuğu, dayısını bıçaklayarak öldürdü

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Bakmadan Geçme

İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 29 Mayıs Çarşamba İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? 30 Mayıs Çarşamba yarın okullar tatil mi, okul yok mu? İstanbul, İzmir, Ankara okullar tatil mi? Matematik seçmeli ders mi olacak? İletişim Başkanlığından açıklama geldi Survivor kim kazandı? 29 Mayıs Çarşamba Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 29 Mayıs Çarşamba 2024? #129300 Şahane Hayatım 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Mayıs Şahane Hayatım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 Akran zorbalığı nedir? Akran zorbalığı ile nasıl başa çıkılır? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Almanya-Türkiye Milletler Ligi maçı canlı izle! ALMANYA- TÜRKİYE VOLEYBOL MAÇI (HD) İZLEME LİNKİ BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 29-30 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bittin Sen filmi oyuncuları kim, konusu ne? Bittin Sen filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 Rekabet Kurumu'ndan beyaz et firmalarına ceza! Hangi firmalar ceza aldı, neden ceza aldılar? Hansi Flick kimdir, kaç yaşında? Barcelona'nın yeni teknik direktörü kim? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? İlk Hababam Sınıfı kaç yılında çekildi? #128250
Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

Rekabet Kurumu'ndan 4 ünlü beyaz et firmasına 1,2 milyar lira ceza

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title