Haberler

Genç Kaymek'le Sağlıklı Dişler

Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) bünyesindeki Genç KAYMEK gençlerimize eğitim desteği vermekle kalmıyor, toplum yararına olan sosyal projelere de imza atıyor.

Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) bünyesindeki Genç KAYMEK gençlerimize eğitim desteği vermekle kalmıyor, toplum yararına olan sosyal projelere de imza atıyor. Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Genç KAYMEK ve Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Cumhuriyet Meydanı'nda halkı bilgilendirerek diş bakım seti dağıttı.

Genç KAYMEK ve Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe Genç KAYMEK öğrencileri diş kostümü ile katıldı. Ağız ve diş sağlığı konusunda toplumda farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilere ve vatandaşlara diş bakımı ve diş fırçalamasının nasıl yapılacağı ile ilgili uzmanlarca bilgiler verildi.

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Tamer Şenel, amaçlarının 'sağlık ağızda başlar' sloganıyla toplumda ağız ve diş sağlığı bilincini artırmak olduğunu belirtti. Şenel, Genç KAYMEK'e böyle bir projeyi hayata geçirdiği için teşekkür etti.

Genç KAYMEK Müdürü Ali Ulusoy da toplum yararına projelere destek verdiklerini belirterek, "Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri olarak başta gençlerimiz olmak üzere toplumumuzun tamamını bilinçlendirmek için toplumsal gönüllülük projelerine destek vermekteyiz. Projemizin toplum sağlığına katkı vereceğine inanıyorum" dedi.

Genç KAYMEK ve Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikte halkı bilgilendirmenin yanı sıra vatandaşlara diş bakım seti de dağıtıldı. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Yerel Haberler

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

İş ve spor dünyasını dolandıran banka müdürü parayı obezite ve estetik ameliyatlarına harcamış

İş ve spor dünyasını dolandıran banka müdürü parayı obezite ve estetik ameliyatlarına harcamış

Bakmadan Geçme

Masterchef Deniz kimdir, kaç yaşında? Deniz Yılmaz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Hakan kimdir, kaç yaşında? Hakan Dündar kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Rüyada yurt dışına çıkmak, yurt dışına gideceğini görmek ne anlama gelir? Rüyada yurt dışına tatile gitmek, taşınmak anlamı GASTRONOMİ BÖLÜMÜ 2024 TABAN PUANLARI ll ÖSYM ve YÖK ATLAS ile Gastronomi bölümü taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları… Allan Saint-Maximin KOC03 uçak takip! (CANLI) Allan Saint-Maximin saat kaçta İstanbul'da olacak? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 16 Temmuz bugünkü günün maçları Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Şehitkamil, Nizip 16-17 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! VETERİNERLİK BÖLÜMÜ 2024 TABAN PUANLARI ll Veterinerlik taban puanları, kontenjanları ve başarı sıralamaları! 16-17 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? Diyarbakırlı Ramazan Hoca olayı nedir? Ramazan Hoca'nın katili kaç yıl ceza aldı? Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili kim, ne kadar ceza aldı? Diyarbakırlı Ramazan Hoca'nın katili kim çıktı? Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Seyhan, Yüreğir, Çukurova 16-17 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Selçuklu, Karatay, Meram 16-17 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bergama, Buca, Gaziemir 16-17 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Gemlik, Nilüfer, Osmangazi 16-17 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi!
Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title