Haberler

Yalova Belediyesi Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde Atıl Saha Yenileme Çalışmalarına Başladı

Güncelleme:

Yalova Belediyesi ekipleri, Abdülhamid Han Ortaokulu ve Şelale arasında bulunan atıl vaziyetteki sahayı yenileme çalışmalarına başladı. Yapım çalışmaları tamamlandığında saha, öğrencilerin ve mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Yalova Belediyesi ekipleri Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde atıl bir şekilde duran saha da yenileme çalışmalarına başladı.

Abdülhamid Han Ortaokulu ve Şelale arasında kalan genellikle öğrencilerin okul saatleri içinde kullandığı atıl vaziyetteki sahanın yapım çalışmalarını Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, yerinde inceledi. Geçtiğimiz günlerde yapım çalışmalarına başlanılan suni çim saha kısa bir süre içinde tamamlanarak hem öğrencilerin hem de mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Yenileme çalışmaları devam eden sahada çalışmaları yakından inceleyen Başkan Tutuk, "Abdülhamid Han Ortaokulu ve Şelale arasında atıl bir şekilde toprak saha mevcuttu. Burası öğrencilerimizin okul saatlerinde kullanması gereken ancak atıl vaziyette olduğu için öğrencilerimizin yararlanamadığı bir alandı. Öğrencilerimiz için tehlike arz ediyordu. Bizlere gelen talep üzerine sahamızın yenileme çalışmalarına kısa sürede başladık. 620 metrekare zemini suni çimle kaplanmış, tel örgüleri yenilenmiş bir sahayı en kısa zamanda tamamlamış olacağız. Ayrıca halı sahamızın iki ayrı kapısı olacak. Okul saatleri içinde okul bölümünden öğrencilerimiz sahaya girerek kullanabilecek. Diğer saatlerde ve hafta sonlarında ise mahalle çocuklarımız ve gençlerimiz açacağımız diğer kapıdan sahayı kullanabilecekler" dedi. - YALOVA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Yalova Belediyesi Abdülhamid Han Gaziosmanpaşa Yalova Eğitim Yaşam Spor Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title