Haberler

  Halit Akçatepe'nin Doktorundan Açıklama

  İç hastalıkları uzmanı dahili birimler Direktörü Uzman Dr. Osman Arıkan “Hastaneye getirildikten sonra 45 dakika müdahale etmememize rağmen kurtarılamadı.

  İç hastalıkları uzmanı dahili birimler Direktörü Uzman Dr. Osman Arıkan "Hastaneye getirildikten sonra 45 dakika müdahale etmememize rağmen kurtarılamadı. Kalpte sollunum durması sonucu vefat gerçekleşti" diye konuştu.

  Türk Sinemasının usta ismi Halit Akçatepe'nin hayatını kaybetmesine ilişkin İç hastalıkları uzmanı Avicenna Hastanesi Dahili Birimler Direktörü Uzman Dr. Osman Arıkan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  Usta sanatçının evde rahatsızlanması üzerine ambulans ile hastanelerine getirildiğini açıklayan Dr. Arıkan "Son iki yıla yakıdır bakım hastası şekilde hayatını idame ettiğini öğrendik. Aniden gelişen durum karşısında yanında bulunan görevli 112 ye bildirmiş. Bize getirdiklerinde yolda solunumunun ve kalbinin durduğunu öğrendik. Acil servise alır almaz acil servis sorumlumuz müdahale etti. 45 dakika süren müdahaleye rağmen 14.40 itibari ile ex kabul ettik. Başımız sağolsun. Ani bir kalp krizi şeklinde olduğu belli oluyor. Kalpte solunum durması sonucu vefat gerçekleşti" dedi. Dr. Arıkan, usta sanatçının gördüğü tedavi kapsamında fizik tedavi için hastaneye götürüleceği sırada rahatsızlandığını sözlerine ekledi.

  "Son günlerinde gayet mutluydu"

  Kalp krizi geçirmesinden itibaren usta sanatçının başında bulunan özel hemşiresi Fatih Gedik ise yaptığı açıklamada "Durum aniden gelişti. 112 ekipleri ve hastanede ekipler çok ilgilendiler sağolsunlar. Son günlerinde gayet mutluydu. Jest mimiklerle anlaşabiliyorduk nörolojik hastalığı nedeniyle" diye konuştu.

  Kaynak: DailyMotion.com / Yaşam

  İhlas Haber Ajansı Halit Akçatepe Yaşam Haberler

  Şırnak'ta Gabar Dağı'nda petrol arama sahasında sondaj kulesi devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

  Şırnak'ta Gabar Dağı'nda petrol arama sahasında sondaj kulesi devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

  Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

  Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

  İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler güçlükle kontrol altına alındı

  İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler güçlükle kontrol altına alındı

  Bakmadan Geçme

  Gabar Dağı nerede? Gabar Dağı petrol rezervi ne kadar? İSTANBUL'DA YANGIN SON DAKİKA! İstanbul Pendik'te orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İstanbul'da orman yangını nerede çıktı? Pazar günü eczaneler açık mı, kapalı mı? 21 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir nöbetçi eczaneler! Baraj doluluk oranı 21 Temmuz | Baraj doluluk seviyesi nedir? İSKİ baraj doluluk oranı yüzde kaç? Resmi Gazete bugün (21 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! TRT 1 YAYIN AKIŞI 21 TEMMUZ: Bu akşam TRT 1'de hangi dizi ve filmler var? Akın Akınözü kimdir? Akın Akınözü kaç yaşında ve nereli? 21 Temmuz TV yayın akışı! Bu akşam TV'de hangi diziler, filmler var? 21 Temmuz Pazar ATV, Kanal D, Star, Show'da neler var? 21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
  Silahı tutukluk yapınca öldürüldü! Önce bıçaklayıp sonra denize attılar

  Silahı tutukluk yapınca öldürüldü! Önce bıçaklayıp sonra denize attılar

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title