Vali Atış ve Başkan Durak'tan Adana Demirspor'a Destek

Vali Atış ve Başkan Durak'tan Adana Demirspor'a Destek

- Adana Valisi İlhan Atış ile Büyükşehir Belediyesi ve Adana Demirspor Kulübü Onursal Başkanı Aytaç Durak, Adana Demirspor’u Ziyaret Ederek Destek Verdi.

Vali Atış ve Başkan Durak'tan Adana Demirspor'a Destek

- Adana Valisi İlhan Atış ile Büyükşehir Belediyesi ve Adana Demirspor Kulübü Onursal Başkanı Aytaç Durak, Adana Demirspor’u ziyaret ederek destek verdi.

Şimdiye kadar gösterdikleri başarılarından dolayı yönetim, teknik heyet ve futbolcuları kutlayan Adana Valisi Atış, "Sizler Adana’nın ekonomisi, tanıtımı ve morali için çok önemlisiniz. Bu nedenle Adana sizlerden şampiyonluk bekliyor" dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Demirspor'un Onursal Başkanı Aytaç Durak, taraftarların doğru zamanlamayla takımlarını destekleyip, hakemlerin üzerinde daha olumlu baskı kurması gerektiğini söyledi.

Durak ile birlikte tesisleri gezen Adana Valisi İlhan Atış, "Çok tesis gördüm. Ancak bu kadar güzelini görmedim. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aytaç Durak olmak üzere, bu tesislerin yapılmasında emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu.

(AB-AB-S) 20.02.2008 16:47 TSİ

Kaynak: İHA