Tut İlçesi Yeşilyurt Köyüne Taziye Evi Yapılıyor

Tut İlçesi Yeşilyurt Köyüne Taziye Evi Yapılıyor

Adıyaman’ın Tut ilçesine bağlı Yeşilyurt köyüne İl Özel İdare tarafından taziye evi yapılıyor.

20.10.2017 10:20 | Son Güncelleme: 20.10.2017 10:20
Tut İlçesi Yeşilyurt Köyüne Taziye Evi Yapılıyor

Adıyaman'ın Tut ilçesine bağlı Yeşilyurt köyüne İl Özel İdare tarafından taziye evi yapılıyor.

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Genel Meclis Üyesi Abdulkadir Gürbüz ile birlikte Tut ilçesine bağlı köyler ve ilçe merkezinde incelemelerde bulundu. Tut ilçesine bağlı Yeşilyurt köyünde yapımı devam eden taziye evi inşaatını inceleyen Mehmet Can Erdoğan, burada muhtardan çalışmalar ile ilgili bilgi alarak sorun ve sıkıntıları dinledi.

Yeşilyurt köyü Muhtarı Şeyho Gürbüz, taziye evinin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yeşilyurt köyü ziyaretinin ardından Erdoğan ve Gürbüz, Yaylımlı ve Boyundere köylerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Köylü vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.

Daha sonra Tut ilçe merkezine geçen Erdoğan ve beraberindekiler AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Öztürk ile parti binasında bir araya geldi. Partinin çalışmaları ve ilçenin sorunları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Erdoğan ve Gürbüz daha sonra Tut Kaymakamı Onur Şatıroğlu'nu ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' dileklerini iletti.

Mehmet Can Erdoğan, "Gece gündüz demeden halkıma hizmet etmenin gayretindeyiz. Yeşilyurt köyümüze modern bir taziye evi yapıyoruz. Köylerimize güzel hizmetler yapıyoruz. Taziye evimizi İl Özel İdare tarafından ihale ederek yapıyoruz. Taziye evi olmayan köylerimize tip proje uygulamayı düşünüyoruz. Milletimizin daha iyi hizmete kavuşması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Milletimize ne yapsak azdır. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda sahadayız. Memleketin hizmetkarıyız. Hizmet aşkıyla yola çıktık. Hizmetleri yaparken milletvekillerimize teşekkür ediyoruz" dedi. - ADIYAMAN

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title