Trabzonspor Şimdilik Susma Hakkını Kullanıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Tahkim Kurulu, Olaylı Trabzonspor-sivasspor Maçıyla İlgili Olarak Tff Yönetim Kurulu'nun Maçın Tekrar Oynanması Yönündeki Kararını Bozmasının Ardından, Trabzonspor Yönetim Kurulu Tahkim Kurulu'nun Vermiş Olduğu Karar ile İlgili Olarak Susma Hakkını Kullanma Kararı Aldı.

Trabzonspor Şimdilik Susma Hakkını Kullanıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, olaylı Trabzonspor-Sivasspor maçıyla ilgili olarak TFF Yönetim Kurulu'nun maçın tekrar oynanması yönündeki kararını bozmasının ardından, Trabzonspor yönetim kurulu Tahkim Kurulu'nun vermiş olduğu karar ile ilgili olarak susma hakkını kullanma kararı aldı.

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, spor kamuyonu daha sağlıklı bilgilendirme adına yönetim kurulu olarak susma kararı aldıklarını belirterek, "Tahkim Kurulu'nun vermiş olduğu karar sonrası, kamuoyunu daha sağlıklı bilgilendirme adına Trabzonspor yönetim kurulu olarak susma kararı aldık. Önümüzdeki günlerde basın toplantısı yaparak bu konuyla ilgili olarak kamuoyunu daha sağlıklı bilgilendireceğiz" dedi.

(GÖK-İK-OK-S)

Kaynak: İHA