Haberler

  Ubisoft'ta sular durulmuyor! Çalışanlar grev başlattı

  Güncelleme:

  Ubisoft çalışanları şirketteki baskı ve kötü yönetilen krizler nedeniyle greve gitmeye hazırlanıyor! Detaylar haberin devamında.

  Son zamanlarda art arda iptal haberleri aldığımız Ubisoft, kötü gidişatını devam ettiriyor. Şirket, toplamda üç adet duyurulmamış oyununu iptal edip henüz çıkışını gerçekleştirmeyen Skull and Bones'u da altıncı kez erteledi. Mali yönden kötü günler geçiren şirket, çalışanlarını da memnun edemiyor. Öyle ki, Ubisoft çalışanları grev yapmaya hazırlanıyor.

  UBISOFT ÇALIŞANLARI GREVE HAZIRLANIYOR!

  Son günlerde mali açıdan hayal kırıklığı yaratan Ubisoft, bir darbe de çalışanlarından yedi. Şirketin CEO'su Yves Guillemot'un şirketin son çeyreğindeki kötü mali gidişatın sorumlusu olarak çalışanları göstermesinin ardından Ubisoft Paris çalışanları grev çağrısında bulundu. "Top sizde" gibi bir açıklama yapan Guillemot, çalışanlarını kızdırmış gibi görünüyor.

  CEO Guillemot, geçen hafta personellere gönderdiği mailde şu ifadeleri kullandı:

  "Bugün, başarıya giden yola geri dönmemizi sağlamak için tüm enerjinize ve bağlılığınıza her zamankinden daha fazla ihtiyacım var. Ayrıca, mümkün olduğunca verimli ve yalın olmamızı sağlamak için her birinizden harcamalarınız ve girişimleriniz konusunda özellikle dikkatli olmanızı istiyorum. Bu programı zamanında ve beklenen kalite seviyesinde teslim etmek ve herkese neler başarabileceğimizi göstermek için top sizde."

  Bu e-postaya yanıt olarak işçi sendikası olan Solidaires Informatique'in Ubisoft Paris şubesi açıklamasında, Guillemot'un suçu bir kez daha çalışanlara atmaya çalıştığını belirtiyor. Ayrıca çalışanlar, CEO'nun bahsettiği "mümkün olduğunca verimli ve yalın olma, her şeyimizi verme" çağrılarının fazla mesaiye, tükenmişliğe ve yönetim baskısına neden olacağını söylüyor.

  Ubisoft Paris çalışanları, 27 Ocak tarihinde "Top bizde ama para cebinde" yazarak grev eylemi çağrısında bulundu. Ayrıca sendika, "Bay Guillemot ve ekibi yalnızca güç ilişkisinden anladığı için, Ubisoft Paris çalışanlarını 27 Ocak Cuma günü öğleden sonra saat 14: 00 ile 18: 00 arasında greve gitmeye çağırıyoruz." ifadelerini kullandı.

  Sendika ayrıca, Guillemot'u çalışanlarından çok şey istemekle ve herhangi bir karşılık vermemekle suçluyor. Bu sebepten ötürü çalışanlar Ubisoft'tan dört adet talepte bulundu. Bunlar:

  • Enflasyonu telafi etmek amacıyla yıllık artışlardan bağımsız olarak tüm maaşlara anında %10 zam
  • Haftada 4 gün çalışma uygulamasına odaklanılarak daha iyi çalışma koşulları
  • Yerel ve küresel işgücü evrimin konusunda şeffaflık
  • Gizli işten çıkarmalara karşı güçlü bir taahhüt ve çalışanları istifaya iten kötü niyetli yönetim politikalarının kınanması
  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Ubisoft Gamegar Teknoloji Haberler

  Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

  Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

  Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

  Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

  Evine çağırdığı 12 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Karısını 'annesi' olarak tanıtmış

  Evine çağırdığı 12 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Karısını "annesi" olarak tanıtmış

  Bakmadan Geçme

  Kuruluş Osman CANLI izle! ATV Kuruluş Osman 161. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Mehmed Ali Kağıtçı kimdir? Mehmed Ali Kağıtçı kaç yaşında, nereli? Mehmed Ali Kağıtçı hayatı ve biyografisi! Beşiktaş-Trabzonspor ZTK finali hakemi kim? Ziraat Türkiye Kupası final maçını kim yönetecek? Yaprak Dökümü'nde Cem neden öldü? Yaprak Dökümü'nde Cem karakterinin ölüm sebebi ne? 23 Mayıs Perşembe 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 23 Mayıs burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 22 Mayıs günün maçları nereden izlenir? Karısını annesi olarak tanıtıp 12 yaşındaki kızı taciz etti! Olay ne, nerede oldu? Philips boykot mu? Philips İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Philips Türk malı mı, sahibi kim? ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ! #129349 Beşiktaş - Trabzonspor maçı ne zaman, hangi kanalda? #9917 Yarın okullar tatil mi? 23 Mayıs okullar tatil mi, kaç gün tatil edildi? Senua's Saga: Hellblade II İncelemesi: Büyüleyici Grafikler ve Derin Hikaye Ayhan Bora Kaplan davasındaki Süleyman Soylu detayı ne? Olay ne, ne oldu? Survivor final tarihi ne zaman? Survivor All Star ne zaman bitecek, şampiyonluk ödülü nedir?
  Müşterisi olmadığı bankadan adına 350 bin TL kredi çekildi! Mağdur sayısı 150'yi geçti

  Müşterisi olmadığı bankadan adına 350 bin TL kredi çekildi! Mağdur sayısı 150'yi geçti

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title