Tamer Levent Haberleri

Tamer Levent haber, Tamer Levent son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tamer Levent - 6.1.2017
Eski TBMM Başkanı Sezgin'in Adı Bulvara Verildi
Malazgirt Meydanı'nda düzenlenen törende dualar edildi, bulvarın girişine, Sezgin'in gençlik yıllarına ait dev bir fotoğrafı asıldı. Sezgin'in damadı Tamer Levent de İsmet Sezgin'in yazmış olduğu 'Bir uzun soluktu yaşam' adlı şiir kitabından bir şiir okudu.
Tamer Levent - 16.11.2016
21.Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali başlıyor
Önceki yıllarda Kerim Afşar, Genco Erkal,Yıldız Kenter, Erol Demiröz, Savaş Yurttaş, Haluk Bilginer'in aralarında bulunduğu 20 tiyatro sanatçısına verilen "Festival Onur Ödülü" bu yıl usta sanatçımız Tamer Levent'e;  Sevda Şener, Ayşegül Yüksel,Türel Ezici, Hüsamettin Eraslan, Şenol Tiryaki'ye verilen "Festival Emek Ödülü" ise 17 yıldır tiyatroya başka bir pencereden destek veren, Direkler Arası Seyirci Ödülleri ile tiyatro sanatını teşvik eden Ömer Şahinbaş'a 18 Kasım 2016 tarihinde festival galasında takdim edilecektir.
Tamer Levent - 25.10.2016
Tiyatrocular Maltepe'de Buluştu
Nedim Saban'la Söyleşi Direklerarası Seyircileri Genel Koordinatörü Ömer Şahinbaş ise, çabalarının boşa gitmediğini gördüklerini, çok değerli ekip ve tiyatrocuların zirvede olduğundan bahsederek Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'a teşekkürlerini iletti. Tiyatroların stantlar açtığı zirvede, tiyatrocu, oyuncu ve yönetmen Tamer Levent de sanat yönetimi üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.
Tamer Levent - 12.10.2016
Suda Balık", İzleyiciyle Buluşacak
"Hepsi birden o suyu fark edecek" Türkoğlu, korkuları yenme ve tercihler ekseninde ilerleyen bir film yaptıklarına dikkati çekerek, sözlerini şöyle tamamladı: "Cemil'in üstüne titrediği oğlu Sefa, yüzücü olmak için iyi bir teklif alıyor ama Cemil'in ondan uzak kalmaya katlanması gerek. Bunlar zor seçimler Cemil için. Yıllardır görmediği, küs olduğu kayınpederinin yanına göndermek zorunda kalması da cabası. Bir defa Cemil dahil olmak üzere herkes, aslında etraflarını nasıl bir suyun sardığını, nasıl 'suda balık' olduklarını öğrenecek. Hepsi birden o suyu fark edecek. Şiirde dendiği gibi, 'Ol mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler' diyoruz biz de filmde." "Sefa" karakterini Alihan Aracı'nın canlandırdığı filmde, Canan Gener, Tamer Levent, Nurşim Demir, Dost Elver, İrem Altuğ, Faruk Akgören, Nalan Örgüt, Yunus Emre Çoldur, Hakan Latifoğlu, Cihan Şimşek, Murat Göktepe, Aylin Kılınçarslan, Ahmet Yıldırım ve Kimya Gökçe Aytaç da rol alıyor.
Tamer Levent - 20.6.2016
Ertuğrul 1890 Toronto'da Gösterildi
Filmin oyuncu kadrosunda Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano ve Yukiyoshi Ozawa yer aldı.
Tamer Levent - 19.5.2016
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
"Misafir" Zümrüt Erkin, Tamer Levent, Ayten Uncuoğlu ile Hale Akınlı'nın oynadığı filmin yönetmenliğini Mehmet Eryılmaz yaptı.
Tamer Levent - 18.3.2016
Moi Sahne'de Anlamlı Buluşma
Müzikalde engelliller için 'işaret dili' kullanıldı Küçük Prens Müzikali Yönetmeni Alev Baymur, "Hayata bakış açısında farkındalık yaratma eksenli oyunumuz, doğal olarak engelliler ile ilgili de farkındalık yaratma misyonundadır. Küçük Prens Müzikali'nde başta şarkılarda olmak üzere işaret dili kullanıldı" dedi. 'Küçük Prens Müzikali'nde yetenekli çocuk oyuncu Yalgın Yeter, maNga grubunun solisti Ferman Akgül ve Burak Kut gibi isimler rol alıyor. Oyunda aynı zamanda ünlü oyuncular Özkan Uğur, Meltem Cumbul, Altan Gördüm, Erhan Yazıcıoğlu, Alkış Peker, Cihan Okan, Bülent Şakrak ve Tamer Levent de holografik olarak rol alacaklar.
Tamer Levent - 2.3.2016
Bakü'de 'Ertuğrul 1890' Filminin Galası Yapıldı
"Ertuğrul 1890" Oyuncu kadrosunda, Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün ve Alper Düzen ile Japon sinemasından Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa'nın yer aldığı film, 5 Aralık 2015'te Japonya'da gösterime girmişti.
Tamer Levent - 1.2.2016
Nuri Bilge Ceylan'ın 'Kış Uykusu' Filmi Rus Seyirci ile Buluşuyor
Nuri Bilge Ceylan tarafından Çehov'dan etkilenerek çektiği 2014 yapımı Kış Uykusu filmi 2014 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye kazandı. Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Melisa Sözen, Ayberk Pekcan, Nejat İşler, Serhat Kılıç, Tamer Levent, Nadir Sarıbacak, Mehmet Ali Nuroğlu gibi ünlü isimlerin rol aldığı film 196 dakika sürüyor.
Tamer Levent - 11.1.2016
Ertuğrul 1890"In Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı
Filmin oyuncu kadrosunda Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano ve Yukiyoshi Ozawa yer aldı.
Tamer Levent - 28.12.2015
Ertuğrul 1890"A İzleyici İlgisi
Box Office Türkiye'den derlenen bilgilere göre, 1890 yılında Japon sularında batan Osmanlı fırkateyni Ertuğrul'un hazin hikayesi ile 1985'te 215 Japon vatandaşının İran-Irak savaşından kurtarılmasının çarpıcı öyküsünü kurgusal bir senaryoyla anlatan filmin üç günlük hasılatı 1 milyon 97 bin liraya ulaştı.  Oyuncu kadrosunda, Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün ve Alper Düzen ile Japon sinemasından Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa'nın yer aldığı film 5 Aralık'ta Japonya'da gösterime girdi.
Tamer Levent - 26.12.2015
Ertuğrul 1890 Sinemaseverlerle Buluştu
Filmin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor; Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tamer Levent Haberleri | Tamer Levent Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Tamer Levent haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tamer Levent kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünlü Oyuncular Eğitim Verecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 05:31:14. #1.14#
title