Sunucu Sevgilisine Şiddet Uygulayan Oyuncu Tolga Pancaroğlu'nun 5 Yıl Hapsi İstendi

Sunucu Sevgilisine Şiddet Uygulayan Oyuncu Tolga Pancaroğlu'nun 5 Yıl Hapsi İstendi

Sunucu Eda Pera Küçük, oyuncu sevgilisi Tolga Pancaroğlu'nun kendisine şiddet uyguladığını söyleyip şikayetçi olmuştu. Pancaroğlu'nun 5 yıl hapsi istendi.

Sevgilisi Eda Pera Küçük'ü darp ettiği iddia edilen oyuncu Tolga Pancaroğlu hakkında tehdit, hakaret ve kasten yaralama suçlarından toplam 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Tolga Pancaroğlu'ndan şiddet gördüğünü iddia eden sunucu Eda Pera Küçük'ün şikayetinin ardından soruşturma başlatıldı. Küçük, uzlaşmayı kabul etmeyince şüpheliler Tolga Pancaroğlu ile arkadaşları Deniz Evin ve Adem İlker Durguner hakkında iddianame düzenlendi.

5 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Pancaroğlu'nun, tehdit, hakaret ve kasten yaralama suçlarından 5 yıla kadar hapis cezası ile Adem İlker Durguner ve Deniz Evin'in ise tehdit suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması talep edildi.

"GİZLİCE VİDEOLARIMI ÇEKTİ"

Küçük, yaşadıklarını, "Tolga, ilişkimizin birinci yılından sonra beni dövmeye başladı. Ayrıldım ama sonra tekrar barıştık, şiddet uygulamaya devam etti. Gizlice çektiği videolarımla tehdit ettiği için ondan ayrılamıyordum" sözleriyle anlatmıştı.