Haberler

Türkiye Yaz Briç Şampiyonası Kuşadası'nda Devam Ediyor

Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Yaz Briç Şampiyonları Kuşadası’nda devam ediyor.

Türkiye Briç Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Yaz Briç Şampiyonları Kuşadası'nda devam ediyor. Şampiyonalara Türkiye ve Endonezya'dan yaklaşık 100 sporcu katılıyor.

"Briç Bir Akıl Sporudur" sloganıyla ve Kuşadası Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen şampiyonaların ilk karşılaşmalarında dereceye giren takımlar kupa ve madalyalarına düzenlenen bir törenle kavuştu. Kupa törenine çok sayıda sporcu ve briç severle birlikte Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Nafiz Zorlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Canan Gürer Temiztürk katıldı.

Ödül töreninde konuşan Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, briçin bir zeka sporu olduğunu belirterek Türkiye Yaz Briç Şampiyonları'nın Kuşadası'nda yapılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Kaymakam Aksoy'un ardından konuşan Belediye Başkanı Kayalı ise Türkiye Yaz Briç Şampiyonları'nın Kuşadası'nda yapılmasını sağlayan tüm kurumlara teşekkür ederek 2019 Avrupa Briç Şampiyonası ile 2020 Dünya Briç Şampiyonası'nın Kuşadası'nda yapılması için çalıştıklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından Türkiye Briç Federasyonu Başkanı Nafiz Zorlu tarafından şampiyonaya verdikleri destekten dolayı Kaymakam Aksoy ve Belediye Başkanı Kayalı'ya teşekkür plaketi verdi. Şampiyonada dereceye giren takım ve sporcular kupa ve madalyalarını Federasyon Başkanı Zorlu ve Federasyon temsilcilerinin elinden aldı. Türkiye Yaz Briç Şampiyonları 26-27 tarihleri arasında final karşılaşmalarıyla Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nde devam edecek. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Spor Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title