Haberler

Seyhan Belediyespor Kadın Atletizm Takımı Adana'yı Süper Ligde Temsil Edecek

Abone Ol

Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm Takımı, Konya'da gerçekleşen final yarışlarında şampiyon olarak Adana'yı süper ligde temsil etme hakkını kazandı.

Seyhan Belediyesi bünyesindeki Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm takımı, 26-27 Ağustos günleri arasında Konya'da gerçekleşen final yarışlarında 111 puanla şampiyonluk ipini göğüsledi ve yeni sezonda Adana'yı süper ligde temsil etme hakkına sahip oldu.

Atletizmin temel branşlar arasında yer aldığını ve yaygınlaşması adına desteklerini esirgemediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, "Kadın atletizm takımımızın Süper Lige yükselmesi bunun göstergesidir. Verdiğimiz desteğin karşılığını başarı olarak almak bizleri son derece mutlu etmekte. Hocalarımız ve sporcularımız başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum. Süper Ligde Adana'mızı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum" dedi.

İki gün süren finallerde başarılı olarak Adana'ya süper lig takımı olarak döndüklerini belirten Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Ümit Filazi ise "Bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay'ın şampiyonlukta payı çok büyük. Kendisine takımımız adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: ANKA / Spor

Seyhan Belediyespor Seyhan Adana Yerel Spor Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title