Haberler

Resmen çılgınlık! Avrupa'daki Galatasaraylı taraftarlar, yabancı polislere bakın neler yaptırdı

Spor Haberleri

Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde bulunan Galatasaraylı taraftarlar, şampiyonluğu doyasıya kutlarken ortaya çıkan görüntüler ise Türkiye'yi aratmadı. Hollanda ve Belçika'da kalabalık grupların arasında olay yaşanmaması için takipte olan polisler, kendilerini taraftarların içinde kutlama yaparken buldu. Amsterdam'da bir kadın polis, G.Saraylı taraftarlara üçlü çektirip marş söyletti.

Süper Lig'in 36. haftasında Ankaragücü'nü deplasmanda 4-1 mağlup ederek bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, dünyanın dört bir yanındaki taraftarını sokaklara döktü. Türkiye'deki coşkulu kutlamalar, Avrupa'nın önde gelen ülkelerinde de yaşandı.

Resmen çılgınlık! Avrupa'daki Galatasaray taraftarı yabancı polislere bakın neler yaptırdı

POLİSLER ÜÇLÜ ÇEKTİRDİ

Amsterdam ve Belçika'daki kutlamalar hayli coşkulu geçti. Olay çıkmaması için takipte olan polisler ise kendilerini kutlamanın içinde buldu. Amsterdam'da bir kadın polis, taraftara üçlü çektirdi ve ardından marş söyletti. Benzer görüntüler Belçika'da da yaşandı. Kalabalık grubun önünde önlem alan polisler, kendilerini taraftarın arasında buldu. Galatasaraylılar, Belçika polisine de üçlü çektirmeyi öğretip coşkusuna dahil etti.

Resmen çılgınlık! Avrupa'daki Galatasaraylı taraftarlar, yabancı polislere bakın neler yaptırdı

Kaynak: Haberler.com / Spor

Galatasaray Hollanda Almanya Belçika Spor Haberler

title