Rasim Ozan Kütahyalı'dan Ali Koç'a ağır suçlama: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun - Haberler
Haberi Paylaş

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Ali Koç'a ağır suçlama: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Spor
 - Güncelleme:

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Derin Futbol programında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile tartışan Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Fenerbahçe taraftarının, 2016 yılında Beyaz TV'nin kanal binası önündeki protesto görüntülerini paylaşan Kütahyalı, "Ali Koç... Eserinle gurur duyabilirsin. Benim anneme kasten küfrettiriyorsun. Al izle" notunu düştü.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Beyaz TV'de Derin Futbol programına konuk olması ve burada yorumculardan Rasim Ozan Kütahyalı ile sert bir tartışma içerine girmesi gündeme bomba gibi düştü.

Olayın yankıları sürerken Rasim Ozan Kütahyalı sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. 2016 yılında Fenerbahçe taraftarının, Beyaz TV'nin kanal binası önündeki protesto görüntülerini paylaşan Kütahyalı, "Ali Koç… Eserinle gurur duyabilirsin. Benim anneme kasten küfrettiriyorsun. Al izle… Kendi 4 senelik başarısızlık tablonu örtmek, nefret ettiğin Aziz Yıldırım'ı yeniden yanına çekmek, tribünleri konsolide etmek için sürekli bana yükseldin. Bu gece her şeyi planlı yaptın Koç" ifadelerini kullandı.

İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın o paylaşımı;

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Ali Koç'a ağır suçlama: Benim anneme kasten küfrettiriyorsun

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programının yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, dünkü programda başta 3 Temmuz süreci olmak üzere birçok konuda tartıştı ve ikili arasında zaman zaman gerginlik yaşandı.

Rasim Ozan Kütahyalı, Ali Koç'a yönelik, "Nezaketli davranıyorum ama abartıyorsunuz. Recep Tayyip Erdoğan'ın kellesi alınmak istiyordu, Aziz Yıldırım yanında durmadı" dedi.

Bunun üzerine Kütahyalı'ya tepki gösteren Koç, "Aziz Yıldırım'ın adını ağzına alırken besmele çekeceksin. Sen Zekeriya Öz'ün heykelini dikmeye çalışan adamsın. Cumhurbaşkanımıza, devlete göz dikiyorlarsa, senin çok beğendiğin adamlar yüzünden oldu. Kul hakkı yedin. Bu senin alnından silinmeyecek. Bir de koskoca Galatasaray camiasını bağlıyorsun. Aziz Yıldırım'ı yemek isteyenler içerisinde sen de varsın. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın. Karşımdaki zat yanlışından da dönmüş olabilir ama en büyük o zaman cemaat deniyordu destekçilerinden, sempatizanlarından ve de daha kötüsü kul hakkı yendiği zaman sözcüsü. İnsanlar yaptıklarıyla sorumludur. Önce FETÖ'yü yücelteceksin, sonra çökerteceksin!" ifadelerini kullandı.

Programın son anlarında iki isim arasındaki tansiyon artarken, Ali Koç, son olarak, "Rasim Bey, ailemin ağzını adına alana kadar her şey güzeldi. Daha bitmedi, dışarıda da devam edecek. Futbolda temizlik lazım, inşallah Allah basından da senin gibileri temizler" dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı Spor Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Hayri :

kimsenin bir yere toplandığı yok bu rasim denen zırva provokasyon yaparak durumu kurtarmaya çalışıyor artı sen bu gune kadar hakaret yemekten zaten kösele olmuşsun

Cengo bjk bjk:

Oraya toplanan taraftar başlı başına ahlak yoksunu kim olursa olsun orası neticede tartırşma programı herkes özgür düşüncelerini paylaşabilir toplanıp küfür etmek nedir koc madalyamı taktı size o işi yaptıktan sonra merak ettim

Emin Er:

İlgili video 2016 yılında çekilmiştir. Araştırmadan yargılamamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title