Haberler

  Erwin Koeman: 'Resmi Bir Şey Yok...'

  Phillip Cocu’nun gönderilmesiyle beraber Fenerbahçe’de görevi devralan ve başarılı maçlar çıkaran Erwin Koeman, geleceğiyle ilgili “Henüz resmi bir şey yok. O nedenle net bir şey söyleyemiyorum” dedi.

  Celal Umut Eren / Skorer Dış Haberler
  Fenerbahçe'de Phillip Cocu'nun ayrılmasından sonra sorumluluğu üstlenen ve 3 resmi maçta takımı hazırlayan Erwin Koeman, Hollanda basınına konuştu. Hem sarı-lacivertli kulüpteki konumu hem de geleceğiyle ilgili konuşan 57 yaşındaki çalıştırıcı, henüz resmi bir kararın olmadığını belirtti.
  Koeman, şu anda resmi olarak Fenerbahçe teknik direktörü olmadığını ifade ederek, "Yapılan yorumlar ve şu anki konumum beni memnun ediyor. Ancak şu anda resmi bir şey yok. O nedenle bir şey söyleyemiyorum" dedi.
  Hollandalı çalıştırıcı, elde ettiği 3 maçlık sonucu da değerlendirip, "Elimizdeki kadroyla sahada en iyi sonuçları elde etmeliydik ve elimizden geleni yaptık. Yeni bir antrenör geldiğinde hem kendi karakterini ortaya koyar hem de elindeki oyuncu kadrosunun yapısına göre bir sistem belirler. Kendi stilinizle çalışmak istersiniz ama bu biraz da elinizdeki kadroya da bağlı, kadroya göre bir sistem kurmalısınız" yorumunu yaptı.
  Fenerbahçe'yi sevdiğini de sözlerine ekleyen Erwin Koeman, "Karar ne olursa olsun Fenerbahçe'deki bu görev çok güzel. Şu anki konumumdan mutluyum. Geçtiğimiz yaz aylarında Fenerbahçe bana bir şans verdi ve maceramız hızlıca başladı. Karar ne çıkarsa çıksın benim için hayal kırıklığı olmaz. Fenerbahçe'de güzel bir macera şansı yakaladım ve bunu gerçekleştirdim. Şu anda devam ediyorum" diye konuştu.

  Kaynak: Skorer / Spor

  Phillip Cocu Fenerbahçe Spor Haberler

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bakmadan Geçme

  18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title